Рогаті люди та моторошні істоти на кронах: про шо розповідають відвідувачі загадкового озера Берестувате?

Загублений світ
Рогаті люди та моторошні істоти на кронах: про шо розповідають відвідувачі загадкового озера Берестувате?
Поширити в соціальних мережах:

Це одне із наймістичніших та найзагадковіших місць в Україні…

Озеро Берестувате у місті Знам’янка на Кропивниччині, напевно, одне із наймістичніших та найзагадковіших місць в Україні. Слава про нього ходить з давних часів. Цікаво, що його називають «озером без дна», адже до сьогодні так і не вдалося виміряти його глибину – жодний з пристроїв не досягнув глибини. В ньому майже немає мешканців, окрім одного виду риби. А люди із найближчих населених пунктів до Берестуватого розповідають про дивних потойбічних істот, яких вони бачать час від часу.

«Якось знайома жінка розповідала, що одного разу у двері їй постукав чоловік і попросив попити води. До неї в той день прийшли подруги і вони саме сиділи на подвір’ї. Коли ж непроханий гість ступив на поріг двору, жінки розповіли, що побачили у нього роги та хвіст», - розповіла головна спеціалістка відділу культури і туризму Знам’янського міськвиконкому Надія Безребра.

«Кілька років тому ми відпочивали компанією на озері. Близько 11 години вчора у верхівках крон нам почали ввижатися незвичайні істоти. Вони рухалися та спілкувалися між собою», - розповів і свою особисту історію дослідник озера Берестувате Олег Рубан.

Команда «Загубленого світу» вирішила особисто перевірити, чи дійсно на загадковому озері можна побачити містичних істот, а допомагала їм у вивченні цього питання дослідниця параномальних явищ Лариса Бомбушкар. За допомогою пентаграми та жертвоприношенню (сире м'ясо та червоне вино), вона спробувала викликати потойбічну силу. Аби все зафільмувати, оператори прикріпили на дерево камеру.

«Зізнаюсь чесно, я мало вірив у те, що наша камера зафіксує щось потойбічне. Та коли ми переглянули відзняте відео, то не повірили власним очам», - зізнався ведучий проєкту Геннадій Попенко.

Що зафіксувала камера, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивовижна історія порятунку: 20-річна жінка – єдина, хто вижив в авіакатастрофі, впавши з висоти 5200 метрів
Українська природа у вогні війни: росія знищила частину унікальної екосистеми України
Таємниці будівництва пірамід: унікальний 4500-річний папірус описує, як годували працівників та транспортували блоки
Свинцева грамота XII ст, написана українською: реальні свідчення про стародавність української мови
Ярослав Шахторін розповів, як «зірвав горло» під час сварки акторів на знімальному майданчику серіалу «Друзі»
Релігійні свята – день народження Зеленського та день Святої Джавеліни: в росії створили фейковий календар ПЦУ
Читати більше