Дослідники це називають своєрідною платою за цивілізацію, технологічний прогрес та…
Щороку у світі продаються сотні тисяч так званих роботизованих партнерів для життя. Андроід вивчають наші звички, вгадують настрій, змінюють голоси, характер, дискутують та жартують, і при цьому практично позбавлені людських недоліків. Тенденція очевидна – роботи впевнено конкурують у стосунках із людьми і схоже мають усі шанси перемогти.
«Звичайно штучний інтелект зможе стати ідеальним партнером, тому що він зможе вас завжди задовільнити не лише в інтелектуальному плані, а й у фізичному та сексуальному. Він чи вона завжди виглядають ідеально, ніколи не старіють і готови зробити усе чого ви забажаєте», - каже дослідниця штучного інтелекту Станіслава Міодушевська. –
Дослідники це називають своєрідною платою за цивілізацію, технологічний прогрес та фінансову незалежність. Століттями людина фізично та економічно не здатна була виживати на одинці, а сьогодні дехто навіть вважає, що жити без пари фінансово простіше і емоційно стабільніше.
«Будувати стосунки зі штучним інтелектом звичайно набагато легше ніж зі справжньою людиною. Не буде розчарувань, що вас можуть покинути чи образити», - каже Станіслава Міодушевська.
Однак буває і таке, що Андроіди навпаки – зближують людей. Як секс-лялька за 7000 доларів врятувала шлюб американського подружжя, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Також не пропусти випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ» щодня на 2+2.
Дивись також:
- У Південно-Східній Азії живе плем’я «людей-амфібій», які без аквалангу пірнають на 80-метрову глибину
- Амазонські ліси, які називають «легенями планети», можуть перетворитися на пустелю вже до 2064 року
- Британка, яка казала, що вона - перероджена жриця бога Осіріса, допомогла розкрити чимало єгипетських таємниць