Пустелі замість родючих полів: як може виглядати Україна за 100 років через загрозу глобального потепління?

Загублений світ
Пустелі замість родючих полів: як може виглядати Україна за 100 років через загрозу глобального потепління?
Поширити в соціальних мережах:

Зміна клімату через діяння людини лише наближає кінець світу…

Світ стоїть на порозі глобальної катастрофи. Вчені все частіше попереджають про загрозу, яку несе з собою зміна клімату. Одним із тих, хто неодноразово звертав увагу на цей факт, був всесвітньо відомий астрофізик Стівен Гокінг. Його передбачення лякають: якщо людство не почне діяти зараз, наступні сто років можуть стати фатальними для життя на Землі.

Стівен Гокінг вірив, що людство на грані катастрофи, яка може бути викликана різними чинниками. Одним із найбільш вірогідних сценаріїв, на його думку, є зміна клімату. Гокінг стверджував, що глобальне потепління, спричинене діями людини, призведе до поступового знищення умов для життя на нашій планеті.

Наслідки кліматичних змін вже сьогодні відчутні по всьому світу. Аномальна спека, зростання кількості ураганів, посухи та повені – це лише початок. Проте це лише невелика частина того, що чекає на людство, якщо не почати діяти.

Що ж може чекати на людство через 100 років в разі нашої бездіяльності?

Якщо людство продовжить ігнорувати проблеми екології та клімату, то наступні 100 років стануть критичними. За прогнозами вчених, до кінця XXI століття середня температура на Землі може зрости на кілька градусів. Це зростання стане причиною масштабних кліматичних катастроф: значні території можуть опинитися під водою через танення льодовиків, багато регіонів перетворяться на пустелі, а мільйони людей залишаться без житла через повені та засухи.

Що ж стосується України, то її квітучі поля, родючі землі та мальовничі пейзаж можуть зникнути вже через століття, якщо не зупинити процеси глобального потепління. Зміна клімату безпосередньо вплине на українську територію. Прогнозується, що південні регіони України можуть перетворитися на напівпустелі через сильні посухи, а північні частини можуть страждати від частих повеней через танення льодовиків та підняття рівня світового океану.

Сільське господарство опиниться під загрозою. Родючі чорноземи втратять свою продуктивність, що призведе до значних втрат у врожаї. Водночас збільшення кількості стихійних лих, таких як шторми та аномальні опади, зроблять життя в багатьох регіонах небезпечним і нестабільним.

Попередження Стівена Гокінга та багатьох інших вчених не можна ігнорувати. Але що ж потрібно робити, щоб уникнути кліматичної катастрофи? Більше про це у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Середньовічна загадка Черкас: коли насправді було засноване місто, і чому археологи заперечують офіційну дату?
Перший політ людини в небі: як двоє французів у 1783 році на повітряній кулі поклали початок ери авіації?
Чому іноземні студенти залишаються в Україні навіть у часи війни: історія еквадорця Хуана Каїси
Чому іноземні студенти залишаються в Україні навіть у часи війни: історія еквадорця Хуана Каїси

Він разом із братом зустріли початок повномасштабного вторгнення в Києві…

«Володарі неба. На межі»: спеціальний показ документального фільму 2+2 відбувся у Дніпрі
21 листопада: день, коли Україна змінила майбутнє
Революція Гідності: як українці, ціною власних життів, змінювали хід історії?
Революція Гідності: як українці, ціною власних життів, змінювали хід історії?

Перші акції були мирними, але вже за декілька днів розпочалося пекло…

Читати більше