Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Прокляття жовтого металу

Загублений світ
Поширити в соціальних мережах:

Цей дорогоцінний метал здатний змінити долю людини та навіть цілого народу. Невже прокляття золота і справді існує?

Золото непереможне. Над ним немає влади навіть час, бо цей метал ніколи не втрачає кольору та блиску. Але воно має величезну владу над людиною, бо саме цей метал поширює невиліковний та небезпечний вірус золотої лихоманки.

За весь час свого існування людство переживало сім епідемій, спричинених жагою золота, у результаті яких зникали цілі народи. Можна вважати, що це лише легенди про прокляття золота, але факти залишаються фактами. І вони свідчать: золото нищить людину.

Протягом століть люди гинули за золото. Перші його жертви – золотошукачі у Каліфорнії та її корінне населення. Американські індіанці залишались по той бік золотої лихоманки, але вони потерпали від навали золотошукачів, помирали від хвороб та алкоголю, які принесли старателі. Кажуть, саме через це індіанський вождь прокляв усіх американських президентів.

Найвідоміша жертва прокляття жовтого металу – Джон Кеннеді. Президента застрелили просто на очах свідків, але замовника вбивства так і не знайшли. Випадковість? Або ж прокляття справді подіяло? 

Все про таємниці прокляття "жовтого диявола" знає Загублений світ на 2+2!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше