Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Праобраз богині та Єгипет замість США: маловідомі факти про американську статую Свободи

Загублений світ
Праобраз богині та Єгипет замість США: маловідомі факти про американську статую Свободи
Поширити в соціальних мережах:

Цю споруду подарували американцям французи ще у 1886 році…

Статуя Свободи розташована в США на острові Свободи, що знаходиться у Верхній Нью-Йоркській бухті. Цю споруду подарували американцям французи ще у 1886 році. Її начебто спроектували і побудували французькі масони і за легендою праобразом символу свободи американського народу стала богиня підземного царства пітьми та чаклунства Геката, а встановити статую мали у … Єгипті.

Богиню Гекату зображують зі смолоскипом і сімома рогами. Давні греки вірили, що вона робить людей божевільними та навіює одержимість нав’язливими ідеями. Мало кому відомо, але спочатку Франція планувала встановити символічний постамент не у Нью-Йорку, а у єгипетському місті Порт-Саїд на вході головної портової артерії світу Суецького каналу, а назву статуя спочатку мала «Світло Азії».

Однак, тодішній єгипетський правитель заборонив встановлювати у його країні пам’ятник рогатій богині, яка зводить з розуму людей. Статую тоді подарували США. Деякі люди вважають, що постамент дійсно впливає на підсвідомість людей і що, ніби, у смолоскип вбудоване резервний ретранслятор. Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше