Підступний план сталіна: «Кримська Каліфорнія» була так званою завісою для таємної підготовки СРСР до війни з Туреччиною

Загублений світ
Підступний план сталіна: «Кримська Каліфорнія» була так званою завісою для таємної підготовки СРСР до війни з Туреччиною
Поширити в соціальних мережах:

В реальності жодні міфічні євреї не виганяли з Криму корінне населення…

«Кримська Каліфорнія» - легенда-виправдання дій радянського диктатора сталіна щодо депортацій кримсько-татарського населення півострова. Начебто залучення американського капіталу, пов'язане з ідеєю створення єврейської республіки в Криму, так званої «кримської Каліфорнії». Згідно з легендою, сталін «був вимушений» депортувати кримських татар до Узбекистану, а Хрущов 1954 року для того передав Крим Україні, щоб ухилитись від створення там єврейської автономії. І цей радянський фейк досі живе серед росіян. Його експлуатують російські неосталіністи, щоб відбілити свого вождя.

«Цей міф вигаданий для того, щоб якимось чином виправдати депортацію. Дати їй дуже, нібито, логічне пояснення, яке частково базується на фактах, але абсолютно перекручених», - розповів журналіст та письменник Рустем Халілов.

В реальності жодні міфічні євреї не виганяли з Криму корінне населення. Ба більше, кримські татари рятували єврейських дітлахів, ризикуючи власними життями.

«Усі жили в мирі. Я чув окремі історії, коли рятували під час фашистської окупації в Криму єврейських дітей кримсько-татарські родини. А потім вже у 44 році, коли радянська влада здійснювала депортацію кримських татар, вони намагалися довести, що діти, яких вони врятували під час фашистської окупації, не є кримськими татарами. Тобто вони рятували їх вдруге, намагаючись запобігти їхньому вивозу з Криму», - згадує Рустем Халілов.

«Кримська Каліфорнія» була так званою завісою для іншого плану сталіна – таємною підготовкою до війни з Туреччиною!

«Номер один для росії у будь-який період її існування в Криму – це база воєнно-морського флоту. Маючи флот в Севастополі і авіацію під Сімферополем, можна тримати під контролем басейн Чорного моря», - розповів історик Сергій Громенко.

Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Повний скелет та гніздо з яйцями: в Кременчуці знайшли докази того, що в Україні жили динозаври
Мир під диктовку кремля: чому Україна не може погодитися на російські «мирні» ініціативи?
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» - «Шахтар»
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?

Боксерський поєдинок пройшов на стадіоні Kingdom Arena у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді…

Місяць створили інопланетяни для своїх космічних кораблів? Несподівана версія дослідників
1600-річний камінь з середньовічними написами випадково знайшов в своєму саду вчитель географії з Англії
Читати більше