Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Підступний план сталіна: «Кримська Каліфорнія» була так званою завісою для таємної підготовки СРСР до війни з Туреччиною

Загублений світ
Підступний план сталіна: «Кримська Каліфорнія» була так званою завісою для таємної підготовки СРСР до війни з Туреччиною
Поширити в соціальних мережах:

В реальності жодні міфічні євреї не виганяли з Криму корінне населення…

«Кримська Каліфорнія» - легенда-виправдання дій радянського диктатора сталіна щодо депортацій кримсько-татарського населення півострова. Начебто залучення американського капіталу, пов'язане з ідеєю створення єврейської республіки в Криму, так званої «кримської Каліфорнії». Згідно з легендою, сталін «був вимушений» депортувати кримських татар до Узбекистану, а Хрущов 1954 року для того передав Крим Україні, щоб ухилитись від створення там єврейської автономії. І цей радянський фейк досі живе серед росіян. Його експлуатують російські неосталіністи, щоб відбілити свого вождя.

«Цей міф вигаданий для того, щоб якимось чином виправдати депортацію. Дати їй дуже, нібито, логічне пояснення, яке частково базується на фактах, але абсолютно перекручених», - розповів журналіст та письменник Рустем Халілов.

В реальності жодні міфічні євреї не виганяли з Криму корінне населення. Ба більше, кримські татари рятували єврейських дітлахів, ризикуючи власними життями.

«Усі жили в мирі. Я чув окремі історії, коли рятували під час фашистської окупації в Криму єврейських дітей кримсько-татарські родини. А потім вже у 44 році, коли радянська влада здійснювала депортацію кримських татар, вони намагалися довести, що діти, яких вони врятували під час фашистської окупації, не є кримськими татарами. Тобто вони рятували їх вдруге, намагаючись запобігти їхньому вивозу з Криму», - згадує Рустем Халілов.

«Кримська Каліфорнія» була так званою завісою для іншого плану сталіна – таємною підготовкою до війни з Туреччиною!

«Номер один для росії у будь-який період її існування в Криму – це база воєнно-морського флоту. Маючи флот в Севастополі і авіацію під Сімферополем, можна тримати під контролем басейн Чорного моря», - розповів історик Сергій Громенко.

Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

12-річні командири: українські хлопчаки організували блокпост, що здивував навіть професійних військових
12-річні командири: українські хлопчаки організували блокпост, що здивував навіть професійних військових

Військові ЗСУ зізналися, що пишаються підростаючим поколінням українців…

Татова «радість»: дочка пропагандиста соловйова відкрито виступає проти війни
Татова «радість»: дочка пропагандиста соловйова відкрито виступає проти війни

32-річна Катерина Соловйова живе в москві і грає в групі «The Blueztocking»…

Найбезпечніша країна світу: її територія завбільшки з чверть Києва, а отримати там громадянство практично неможливо
Її поховали у вирві від снаряду, який її вбив: хлопчина, що усиновив братів та сестер, розповів як померла їхня мама
«На щиті» замість «вантаж 200»: яка роль нової термінології щодо повернення загиблих українських бійців і чому це важливо?
Ще 7 безпілотників і 14 артилерійських систем рашистів знищено: бойові втрати ворога станом на 1 червня
Читати більше