Партизанська війна: як українська розвідка протистоїть російським впливам

Загублений світ
Партизанська війна: як українська розвідка протистоїть російським впливам
Поширити в соціальних мережах:

Історія партизана, Героя України Володимира Жемчугова…

Українська розвідка завжди була на передовій у боротьбі з російською агресією, використовуючи всі можливі засоби для захисту національних інтересів. Одним із таких прикладів є діяльність партизанів, таких як Герой України Володимир Жемчугов, який до повномасштабної війни вже мав багатий досвід підривної роботи на окупованих територіях.

Жемчугов, виходець з Луганщини, здійснив десятки диверсій на військових об'єктах російських сил під час війни на Донбасі. Одна з його операцій закінчилася трагічно – він підірвався на російській розтяжці, втративши руки, зір та отримавши важкі поранення внутрішніх органів. Потрапивши до російського полону, він зазнав катувань, однак залишився вірним Україні, відмовившися від усіх пропозицій перейти на бік ворога.

«Я знав багато людей, які навесні 14-го року перейшли на бік росії. Їм пропонували гроші та владу. Росіяни дуже добре платять за зраду», - розповів Володимир Жемчугов.

Врешті-решт, його обміняли на двох зрадників, один з яких пізніше був ліквідований місцевими месниками. Українські спецслужби, навіть до повномасштабної війни, працювали над знищенням російських впливів за допомогою партизанських та підпільних груп.

Однією з таких організацій стала російська повстанська армія, яка допомогла знищити так звану «фабрику тролів» – інформаційну структуру, що контролювалась вагнерівцями й впливала на вибори в Україні, США та інших країнах світу.

«Завдяки бійцям російської повстанської армії вдалося з'ясувати де ця «фабрика тролів» знаходиться. Після чого бійці, за допомогою українських спецслужб, здійснили її підпал. Згодом організацію перенесли на іншу вулицю, де знову вона була виявлена, а діяльність – нейтралізована», - розповів дослідник спецслужб Володимир Цибулькін.

Вміння працювати з місцевими підпільниками, як всередині України, так і за її межами, дозволяє ефективно протидіяти агресору на всіх фронтах.

Більше подробиць про це дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Історія великих реставрацій: як українські архітектори відновлювали Крим після радянського союзу?
Нібіру – планета, яка викликала метеорний дощ, який знищив динозаврів, та всесвітній потоп з Біблії?
Malleus Maleficarum, або «Молот лиходіїв»: як одна книга спровокувала 300-річне полювання на відьом у Європі?
Неймовірна Індія: країна спеки та тропічних дощів вражає гірськолижним курортом
Від «визволення» до знищення: як змінилася риторика кремля проти України за час війни?
Костянтин Корецький: чому роль полковника в серіалі «Батя» стала для нього особливою
Костянтин Корецький: чому роль полковника в серіалі «Батя» стала для нього особливою

На телеканалі 2+2 відбулась прем'єра 16-серійного детективу «Батя»…

Читати більше