Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Норвезький музикант грає на інструментах з льоду

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Крига, виявляється, може бути матеріалом для унікальних музичних інструментів. Із замерзлої води можна виготовити ксилофони та барабани.

Для багатьох людей, крига – це лише холодні брили, але для норвезького музиканта Тер’є Інсунгсет – це унікальний матеріал для музичних інструментів. Із замерзлої води композитор виготовляє ксилофони, барабани та масивні ріжки, які видають унікальні льодові звуки. У крижаному відлунні з легкістю можна впізнати джазові мотиви та скандинавські мелодії, з яких автор черпає натхнення.

Коли я вперше почув звук льоду, я був приголомшений і я не зміг зупинитись. Я думаю, ідея з’явилася тому, що я повинен був грати концерт біля замерзлого водоспаду. Я спробував використати у виступі шматки льоду, щоб зробити незвичний концерт.

Тер’є Інсунгсет, норвезький композитор

Для створення крижаних музичних інструментів митець використовує лише кришталево-чисту воду з річок та озер. Тер’є каже, головна мета його виступів не лише урізноманітнити світ альтернативної музики, але і привернути увагу людей до глобальних екологічних проблем.

Для мене дуже важливо, що ми показуємо, наскільки важливі ресурси води та льоду. І що станеться, якщо лід розтане.

Тер’є Інсунгсет, норвезький композитор

У 2006 році Тер’є заснував перший фестиваль льодяної музики в одному із високогірних селищ Норвегії. Відтоді він щороку дає сотні сольних та групових концертів у різних країнах.

Більше цікавого дивіться у Загубленому Світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Тест: чи знаєте ви, що приховують морські глибини?
Тест: чи знаєте ви, що приховують морські глибини?

Що ви знаєте про мешканців підводного царства? Химерні створіння, підводні монстри та небезпечні мешканці глибин: що приховує глибина?

5 небезпечних морських чудовиськ, що існували насправді
5 небезпечних морських чудовиськ, що існували насправді

Мільйони років тому світ населяли небезпечні хижаки, від одного вигляду яких кров холоне в жилах. Пропонуємо вашій увазі добірку найстрахітливіших морських чудовиськ, які існували насправді!

Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?

Доки одні тяжко працюють і лише мріють про багатство, іншим гроші падають просто з неба. Чи приносять щастя несподівані кошти?