Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Кокаїн, єгипетські мумії та інки: з’явились нові докази про давні контакти між Африкою та Америкою до Колумба

Загублений світ
Кокаїн, єгипетські мумії та інки: з’явились нові докази про давні контакти між Африкою та Америкою до Колумба
Поширити в соціальних мережах:

А все через відкриття німецької токсикологині …

Сенсаційне відкриття німецької токсикологині Світлани Балабанової, яка знайшла в організмі трьохтисячолітній єгипетській мумії сліди кокаїну, ставить під питання здобутки ботаніки, археології, хімії, географії. Адже доводить, що контакти із новим світом були ще до Колумба. Але чиї кораблі ходили між Африкою та Америкою три тисячі років тому? Чи можливо древні перетинали океан у якийсь інший спосіб?

Згідно останніх досліджень індіанці Південної Америки почали жувати листя коки більше восьми тисяч років тому. Колумбія та Перу і сьогодні є головними постачальниками сировини для виготовлення кокаїну у світі. А президент Болівії Ево Моралес 2006 року навіть зробив абсолютно законним вирощування та вживання традиційної для місцевих індіанців культури.

Вирощувати кокаїн почали ще інки – загадковий народ, що створив одну із величніших імперій стародавнього світу. Володіння інків простягалися майже на 7 тисяч кілометрів вздовж плато гірської системи Ант. Імперія сполучалася мережею якісних доріг. Але у інків не було коней та інших верхових тварин, тому всі термінові повідомлення доставлялися гонцями. Для подолання втоми та підвищення витривалості бігунам давали в дорогу сушене листя коки. В імперії інків коку вживала знать та жерці. Більше того, знахідка сучасних археологів свідчать, що всілякі наркотичні засоби були невід’ємним атрибутом древніх релігій усього світу.

«На вівтарях давньоюдейських храмів знаходять залишки слабонаркотичних речовин, які додавалися до різних сумішей. Ми також можемо сказати, що скандинави виварювали мухомори і також вживали їх», - розповів історик Олександр Альферов.

Та офіційна наука досі вважає, що інки не мали контактів з іншими континентами до відкриття Америки Колумбом, тож ніяк не могли потрапити за океан. Але як же ж тоді кокаїн та тютюн потрапили до мумій єгипетських фараонів? Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Незрячий Вінницький волонтер із друзями створили мобільну артилерійську установку «міні-хаймерс»
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» – «Олександрія»
«Ми проїхали «дев'ять кіл пекла»: історія поліцейського з Херсона, який вивозив вагітну дружину з окупації
Доісторичні птахи птерозаври серед нас? Загадкові зустрічі з гігантськими істотами в Америці!
Давно втрачені скарби та храм знайшли підводні археологи серед затонулого стародавнього міста у Єгипті
Читати більше