Історія на замовлення: скільки століть історії було фальсифіковано, ким і для чого?

Загублений світ
Історія на замовлення: скільки століть історії було фальсифіковано, ким і для чого?
Поширити в соціальних мережах:

Згідно з дослідженнями, головним замовником підробленої історії виступив…

Серед дослідників історії вже давно ходить думка, що деякі сторіччя в історії – вигадка. Ба більше ці вигадані століття заповнювалися реальними подіями, які відбулися в інший час. Так вчені дійшли висновку, що біографії непереможного полководця Тамерлана та турецького султана Махмеда-2, який завоював Константинополь, просто скопійовані з життя Олександра Македонського. Те саме стосується і їхніх славних походів. Батьки офіційної хронології лише придумали різні роки життя для одного і того самого полководця. І у цієї змови тисячоліття були конкретні замовники, які отримали із сфальшованої історії неабиякий зиск.

Згідно з дослідженнями німецького історика Геріберта Іллінга, головним замовником підробленої історії виступив імператор священної Римської імперії Оттон II рудий. Але фальсифікації минулого насправді були зацікавлені більшість тогочасних правителів.

Саме відбувся черговий переділ світу і правлячі династії країн-переможниць хотіли приховати сліди своїх злочинів та лишитись у пам’яті нащадків мало не святими. Завдяки вигаданим століттям, вчорашні розбійники перетворилися на древніх аристократів, чиї роди правлять Європою ледь не від створення світу.

«Вони доводили, що їхня влада не від когось там, не від діда розбійника, а від самого Бога. Бог з’явився дав владу моєму пра-пра-прадіду і ця влада перейшла до мене. Я маю право володарювати, маю право на всі гроші, я маю право на ваші життя. Як то кажуть, історію пишуть переможці», - розповів православний священник Архімандрид Макарій.

На думку дослідників, у змові брав участь навіть Папа Римський Сільвестр II. Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Таємничий мешканець печер: у Франції знайдено істоту, схожу на гнома (ВІДЕО)
Таємничий мешканець печер: у Франції знайдено істоту, схожу на гнома (ВІДЕО)

Автор ролика стверджує, що йому вдалося приручити справжнього гнома…

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Читати більше