Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Єгипетські піраміди – усипальниці московських царів: як російські автори нової хронології фальсифікують світову історію?

Загублений світ
Єгипетські піраміди – усипальниці московських царів: як російські автори нової хронології фальсифікують світову історію?
Поширити в соціальних мережах:

Займалися цим росіяни анатолій фоменко та гліб носовський…

Сьогодні ми дуже чітко спостерігаємо, як росія намагається переписати історію України, проте фальсифікація історичних даних для рф це норма і займаються цим вони вже давно, задовго до початку війни з Україною. Найбільше успіхів у цьому досягли автори нової хронології – росіяни анатолій фоменко та гліб носовський. Колись вони зробили ім’я на критиці недосконалої хронології Скалігера, але з часом самі вдалися до настільки відвертих фальсифікацій, що від так званих науковців відвернулися чи не усі провідні фахівці.

У серії книг та документальних фільмів фоменко та носовський цілком серйозно доводили, що єгипетський піраміди, то усипальниці московських царів, Ісус Христос народився в Криму, а Китайську стіну насправді збудували росіяни для захисту від китайців. І найстрашніше, що мільйони людей легко повірили у цю бездоказову маячню.

 «Ці історичні міфи створені згідно методички пропагандиста Геббельса, який казав – чим більш неймовірна брехня, тим більше в неї повірить більша кількість людей. І це сталося», - розповів дослідник історії Олександр Кликавка.

У російському місті ярослав навіть відкрили сучасний музей нової хронології. Експонати, які там виставлені, викликають більше запитань, ніж розповідають справжню історію.

Які ще неймовірні перекручені факти представили людству російськи брехливі історики? Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Унікальні рештки та кривавий водоспад: топ-7 феноменів Антарктиди, які не зустрічаються більше ніде у світі
Рятуючи спадщину: бібліотекарка з Донеччини відкрила у Черкасах куточок для читання з українською літературою
Берлінський стиліст щодня з 24 лютого робить ліфто-луки на підтримку України – фото миттєво залітають в тренди
Таємничий вірус на дні Маріанської западини знайшли китайські вчені
Таємничий вірус на дні Маріанської западини знайшли китайські вчені

Цей вірус здатен інфікувати бактерії…

Інноваційні методи лікування: як стовбурові клітини прискорюють одужання поранених українських бійців?
П’ять золотих злитків вагою більше 5 кг знайшов британський колекціонер у бензобаку старого радянського танка
Читати більше