Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Чому на світових шедеврах інколи можна зустріти нинішніх знаменитостей: переродження душі чи щось інше?

Загублений світ
Чому на світових шедеврах інколи можна зустріти нинішніх знаменитостей: переродження душі чи щось інше?
Поширити в соціальних мережах:

Явище двійників на зображеннях було відоме ще у стародавньому світі…

Цікаво, але на старовинних світових шедеврах можна зустріти нинішніх голлівудських зірок! Так, портрет Сильвестра Сталлоне зображено на стінах Сікстинської капели, а Ніколаса Кейджа - на полотні ХІХ століття, Елайджа Вуд і Стів Лоуренс перевдягалися в жіночий одяг, а сучасний репер Джей Зі та актор Джонні Депп мали народитися щонайменше 100 років тому. Як це взагалі можливо?

Якщо припустити, що в Голлівуді роблять фальсифікації заради піару, то що можна сказати про портрет австрійського художника Йозефа Планка «Портрет Анни Рейтар»? За все життя автор створив всього кілька картин, виключно портрети. На цьому ж зображена власниця маєтку, де художник винаймав майстерню. Він був закоханий в панночку, але так і не встиг їй освідчитися. Майстер завершив портрет і того ж вечора помер. Але саме цікаве, що через багато років після того на цій картині побачила себе київська режисерка Ганна Яровенко, яка випадково винайняла кімнату в готелі, що розташований у цьому маєтку. Більше того, побачивши картину жінка відчула від неї свою ж енергетику.

Виявляється, явище двійників на малюнках було відоме ще у стародавньому світі. Єгиптяни особливу увагу приділяли душі, яка у наступному житті мала переродитися через зображення покійного. У єгипетській міфології є опис бога Хну, який із глини виліплює тіло новонародженого і поміщає туди душу. Можливо саме тому, коли нові фараони приходили до влади, вони знищували всі зображення попередників, аби їхня душа не переродилася знову.

Більше про історію київської режисерки та що наснилося їй в готелі, де на портреті вона побачила себе – дивися у сюжеті програми «Загублений світ»

Також не пропустищопонеділка о 17:00 на телеканалі 2+2 нові випуски інформаційно-розважального проєкту «Загублений світ», присвячений війні в Україні, ключовим подіям, що вже змінили її хід та у нас на очах змінюють весь світ, і людям, які роблять нереальне заради нашої перемоги.

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Війна у кожен дім: росіянам приходитимуть повістки на могилізацію через смс, електронні листи та соціальні мережі
Щодня по пів тисячі рашистів віддають свої життя за амбіції бункерного діда: бойові втрати ворога станом на 5 грудня
Не «жест доброї волі», а «гарантії транзиту»: росіяни вигадали нове виправдання для майбутнього відведення військ із ЗАЕС
Вражають броньовані бункери, запуск на 360 градусів, налаштування таймера вибуху: переваги боєприпасів GLSDB
Смерть у млині: 24-річний хлопець вирішив спробувати себе у ролі хом’ячка, який цілодобово бігає у колесі
Смерть у млині: 24-річний хлопець вирішив спробувати себе у ролі хом’ячка, який цілодобово бігає у колесі

Іноді вчинки людей змушують замислитися, чому інстинкт самозбереження працює не у всіх…

Читати більше