Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Чи можливо потоваришувати з дикими звірами?

Вт-Пт
Загублений світ
Як завоювати довіру та прихильність небезпечного хижака? Та наскільки безпечно тримати їх вдома?

У тисячах приватних українських звіринців живуть отруйні змії, мавпи, ведмеді, єноти, леви та тигри. Але наскільки безпечно тримати зоопарк удома?

Зоозахисники попереджають: диким тваринам не місце в людській оселі. По-перше, погано самим тваринам, по-друге, це небезпечно для людей. Але все марно – у погоні за екзотикою люди витрачають шалені гроші. І доки левеня чи ведмежа ще маленьке, маленькі й проблеми, але коли хижак виростає, він з малюка раптово перетворюється на небезпечного звіра.

Поворот не туди: що приховує українська траса

Проте інколи трапляється й так, що дикі тварини стають вірними друзями для людини. Білий ведмідь – єдиний хижак, що здатний напасти на людину без причини, і єдиний, хто харчується живою здобиччю. З огляду на розміри хижака, шансів у туристів немає. Але є винятки. Наприклад, канадієць Марк Дюма – єдиний, хто зумів налагодити дружні стосунки з найнебезпечнішим полярним хижаком. Зоологи переконані, що такого бути не може. Проте подружжя Дюма, які взяли на виховання ведмежа у віці 6 тижнів, віртуозно володіє навичками поводження з цими хижаками.

Голуби – небезпечна зброя?

Бувають випадки, коли саме хижаки рятують людей у ситуаціях, які здаються безвихідними. Доглядач хижаків Джон Рейнке втратив обидві ноги внаслідок нещасного випадку, але піклування про хворих на крихкість кісток ведмедя та лева повернуло чоловікові відчуття власної значимості та радість життя.

Чим може закінчитися спроба створити зоопарк у квартирі? Подробиці дивіться у Загубленому світі на 2+2!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Хто вони, жертви експериментів?
Хто вони, жертви експериментів?

Які жахіття відбуваються у лабораторіях та клініках просто з цікавості?

Глутамат натрію: шкідливо чи ні?
Глутамат натрію: шкідливо чи ні?

Нас обманюють виробники продуктів. Вони роблять їжу смачнішою, ніж вона є насправді. І часто ви дуже помиляєтеся, якщо думаєте, що їсте справжні продукти.

Як бачать світ тварини
Як бачать світ тварини

Зір та сприйняття кольорів різниться у тварин та людей. Собаки, наприклад, бачать світ у сірому спектрі. А от як бачать світ коні, риби та птахи? – розповідає Загублений Світ.