Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Чи можливо потоваришувати з дикими звірами?

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Як завоювати довіру та прихильність небезпечного хижака? Та наскільки безпечно тримати їх вдома?

У тисячах приватних українських звіринців живуть отруйні змії, мавпи, ведмеді, єноти, леви та тигри. Але наскільки безпечно тримати зоопарк удома?

Зоозахисники попереджають: диким тваринам не місце в людській оселі. По-перше, погано самим тваринам, по-друге, це небезпечно для людей. Але все марно – у погоні за екзотикою люди витрачають шалені гроші. І доки левеня чи ведмежа ще маленьке, маленькі й проблеми, але коли хижак виростає, він з малюка раптово перетворюється на небезпечного звіра.

Поворот не туди: що приховує українська траса

Проте інколи трапляється й так, що дикі тварини стають вірними друзями для людини. Білий ведмідь – єдиний хижак, що здатний напасти на людину без причини, і єдиний, хто харчується живою здобиччю. З огляду на розміри хижака, шансів у туристів немає. Але є винятки. Наприклад, канадієць Марк Дюма – єдиний, хто зумів налагодити дружні стосунки з найнебезпечнішим полярним хижаком. Зоологи переконані, що такого бути не може. Проте подружжя Дюма, які взяли на виховання ведмежа у віці 6 тижнів, віртуозно володіє навичками поводження з цими хижаками.

Голуби – небезпечна зброя?

Бувають випадки, коли саме хижаки рятують людей у ситуаціях, які здаються безвихідними. Доглядач хижаків Джон Рейнке втратив обидві ноги внаслідок нещасного випадку, але піклування про хворих на крихкість кісток ведмедя та лева повернуло чоловікові відчуття власної значимості та радість життя.

Чим може закінчитися спроба створити зоопарк у квартирі? Подробиці дивіться у Загубленому світі на 2+2!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?

Доки одні тяжко працюють і лише мріють про багатство, іншим гроші падають просто з неба. Чи приносять щастя несподівані кошти?

Норвезький музикант грає на інструментах з льоду
Норвезький музикант грає на інструментах з льоду

Крига, виявляється, може бути матеріалом для унікальних музичних інструментів. Із замерзлої води можна виготовити ксилофони та барабани.

Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей
Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей

Ми звикли думати, що багатії працюють більше, ніж інші люди, створюють новітні технології, генерують революційні ідеї і мають феноменальну інтуїцію, яка дозволяє успішно вкладати гроші. Та чи дійсно це так насправді?