02 03 2017

"Закон притягання" від Конора Макгрегора

щоп'ятниці
23
00

UFC

"Закон притягання" від Конора Макгрегора
Найуспішніший боєць UFC у своєму інтерв'ю для видання GQ про силу позитивного мислення, дитячі мрії та їхнє здійснення.

Свою впевненість, а подекуди надто самовпевненість, відомий ірландський боєць пояснює просто: вся справа у позитивному мисленні.

Ще у дитинстві сестра подарувала Конору Макгрегору книжку про, як каже сам боєць, "закони притягання", порадами з якої він продовжує користуватись й до сьогодні.

"Уявляйте собі те, що бажаєте. Проговорюйте вголос. Будьте впевненими. Працюйте для цього. І це станеться, – описує свій метод Макгрегор. – У мене є відео, записане у 17 років. Я сказав тоді на камеру: "Я хочу виграти. Я хочу бути чемпіоном UFC, чемпіоном світу у легкій вазі, чемпіоном світу у напівлегкій вазі. Тоді у мене буде стільки грошей, що я не буду знати, що з ними робити. І моя сім'я більше не буде змушена працювати жодного дня у їхньому житті". А потім я пішов та зробив це".

Але перед тим, як отримати титули та статки, "король Дубліну" був просто юнаком із бідної родини. Десять років тому він був звичайним водопровідником, а зараз має власний будинок та може собі дозволити колекціонувати машини.

"Я піднявся на інший рівень. Мені потрібно лише простягнути руку і я отримаю все, що захочу, у будь-який момент", – каже Конор Макгрегор та переконаний: доля люди знаходиться у її власних руках та залежить лише від її бажання.

Цієї п'ятниці, 3 березня, о 23:00 глядачі 2+2 зможуть побачити видовищне протистояння у напівсередній вазі другого номера у рейтингу найкращих бійців UFC поза ваговими категоріями Конора Макгрегора та найнепередбачуванішого бійця ММА Нейта Діаса. 

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
18 серпня 2+2 покаже чемпіонський бій Жозе Алдо
18 серпня 2+2 покаже чемпіонський бій Жозе Алдо

У п’ятницю, 18 серпня, телеканал 2+2 покаже турнір зі змішаних єдиноборств UFC 212. У Восьмикутнику чинний чемпіон у напівлегкій вазі Жозе Алдо захищатиме титул проти головного претендента Макса Холловея.

2+2 покаже найдорожчий бій за всю історію боксу Мейвезер vs Макгрегор
2+2 покаже найдорожчий бій за всю історію боксу Мейвезер vs Макгрегор

Телеканал 2+2 отримав ексклюзивні права на пряму трансляцію найдорожчого та видовищного боксерського поєдинку століття між американцем Флойдом Мейвезером та ірландцем Конором Макгрегором.

Джон Джонс: "Хочу бути друзями з Даніелем Корм'є"
Джон Джонс: "Хочу бути друзями з Даніелем Корм'є"

Джон Джонс та Даніель Корм'є донедавна були, напевно, найзапеклішими суперниками у світі змішаних єдиноборств, але після реваншу Джонс, схоже, готовий врешті-решт забути про старі суперечки.