08 10
Загублений світ Загублений світ
Загублений світ
Програма

Інформаційно-розважальний проект телеканалу 2+2, що знайомить глядачів з небезпечним, шокуючим, невідомим досі світом. В об’єктиві журналістів – природні катастрофи, моторошні явища, сенсаційні знахідки, грандіозні афери та неймовірні події, що змінювали перебіг історії.

13 05
Х/ф Капітан Рон
фільм

Головний герой фільму – звичайний офісний клерк на ім'я Мартін Харві. У нього вкрай низькооплачувана робота, кредити та нескінченні борги, а ще велика та дружня сім'я, яка постійно потребує грошей. В результаті чоловік опиняється за півкроку від повного фінансового краху – за борги банк обіцяє забрати будинок, в якому він живе з дитинства. Але тут на його щастя виявляється, що невідомий дядечко залишив йому у спадок розкішну яхту, продаж якої виправить його матеріальне становище і навіть залишиться небагато для реалізації деяких планів. Проте не все так просто, адже яхта знаходиться далеко від берегів США, а тому терміново необхідно переправити судно в Маямі для продажу. Сам Мартін ніколи не керував таким судном, тому вирішив найняти професіонала. Так доля зводить його з одним з найспецифічніших і найвідчайдушніших людей у його житті – чоловіком на ім'я Рон, який колись був висококласним моряком, але тепер усе його життя складається з барів та випивки. Про таких як він зазвичай кажуть, що з таким капітаном судна і айсберг не потрібен, але це не зупиняє сімейство Харві, яке у повному складі вирушає у найнезвичнішу пригоду у своєму житті.

15 05
Х/ф Старскі та Гатч
Фільм

У детектива Дейва Старскі проблеми в особистому житті, а Кен Гатч зваблює одну красуню за іншою. Гатч їздить на страшному фургоні, а Старскі – на розкішному червоному. У них немає нічого спільного, крім вміння нервувати шефа. Після чергового прочухана той вирішує зробити Старскі і Гатча напарниками і доручає їм справу про наркотики...

17 00
Х/ф Шість днів, сім ночей
Фільм

«Шість днів, сім ночей» - пригодницька комедія про двох протилежностей, які волею долі опинилися на безлюдному острові.

19 00
Х/ф За бортом
Фільм

Розпещена та зарозуміла спадкоємиця Джоанна відмовляється платити столяру Діну за роботу. І вже незабаром чоловік отримує шанс помститися за невдячність. Джоанна падає за борт яхти і втрачає пам’ять. З лікарні її забирає не чоловік, а… Дін. Він переконує Джоанну, що вона дружина і мати його чотирьох неслухняних дітей.

21 10
Х/ф Як викрасти хмарочос
Фільм

Через багатенького трейдера менеджер хмарочосу Джош Ковач втрачає усі свої пенсійні заощадження. Тоді Джош разом з друзями йде на ризик – планує пограбування, щоб виправити несправедливість і отримати гідну компенсацію.

23 10
Х/ф Тривожний виклик
Фільм

Джордан Тернер працює оператором у службі порятунку. Єдина її помилка коштувала молодій дівчині життя, яка стала жертвою маніяка. Через цей випадок вона отримує психологічну травму, і йде на іншу посаду. Але настає час, коли вона знову підніме трубку і має допомогти дівчині вибратися з рук маніяка.

01 00
Загублений світ Загублений світ
Загублений світ
Програма

Інформаційно-розважальний проект телеканалу 2+2, що знайомить глядачів з небезпечним, шокуючим, невідомим досі світом. В об’єктиві журналістів – природні катастрофи, моторошні явища, сенсаційні знахідки, грандіозні афери та неймовірні події, що змінювали перебіг історії.

03 35
Щоденник медіума
Програма

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше