Таємний план москви: чому рф не може відмовитися від Криму, до чого тут Третій Рим та Константинополь?

Справжня історія
Таємний план москви: чому рф не може відмовитися від Криму, до чого тут Третій Рим та Константинополь?
Поширити в соціальних мережах:

Історія, яку не прочитати у підручниках…

Чому росія так сильно бажає Крим? Це питання має глибоке історичне коріння. Виявляється, що російські правителі завжди мали на меті не лише анексію Криму, але й щось більше.

Історики ведуть дискусії: чи була анексія Криму у 1783 році частиною більшого плану? Французький історик та богослов російського походження Антуан Арджаковський, який багато років досліджує російську та українську історії стверджує, що цей план бере свій початок ще з 15 століття!

У той час псковський ченець Філофей пророкував про те, що після падіння Римської та Візантійської імперій, Московія стане новим центром християнської імперії. Цю ідею підхопив Іван IV у 16 столітті, проголосивши себе царем, спадкоємцем Візантійської імперії. Потім Катерина II, яка анексувала Крим у 1783 році, маючи на меті боротьбу проти Туреччини. Після перемоги над турками, у 19 столітті, росія поставила собі за мету захоплення Константинополя. А найцікавіше, що ця ідея досі актуальна для росії.

Відомий історик, професор та один із найповажніших вчених у світі, який досліджує історію кримських татар Хакан Керемли вважає, що анексія Криму у 2014 році також є частиною реалізації цієї глобальної мети:

«Росіяни ніколи від цього не відмовлялися. Саме для цього вони і побудували Чорноморський флот в Ак'ярі. Перейменували місто на Севастополь не для того, аби рятувати Крим, а для захоплення Стамбула. Коли росія вступила у Першу світову війну, її умовами, про які вона сповістила Англію та Францію, були передача росії після війни Стамбула. І в часи Другої світової війни, у якості переможного трофею для росії розглядався Стамбул і це не залежало від дій самих турків щодо вступу чи не вступу у війну, чи ще чогось».

Міф про Третій Рим та богообраність росіян підтримують російські пропагандисти вже не одне десятиліття. Духовний наставник путіна, єпископ Тихон Шевкунов, у 2008 році зняв документальний фільм «Падіння імперії: Візантійський урок», де зазначено, що через зв’язки із Заходом розпалася Візантія та Радянський Союз.

Ця ідея живе в росії навіть сьогодні, хоча вона виглядає як пережиток минулого. Росіяни вірять у свою особливу місію відновлення Третього Риму та спасіння людства. Антуан Арджаковський вважає, що це свідчить про глибокий хворобливий стан, який потребує лікування.

«Чому сучасні росіяни вірять у ці ідеї? Вони бачать лише те, що хочуть бачити, а ідея Третього Риму дає їм цю можливість. Це міфологія повної спадкоємності Київської Русі та ідея що лише вони можуть побудувати Царство Боже на землі та врятувати все людство. Це щось, що свідчить про глибокий хворобливий стан. Їх потрібно лікувати», - впевнений Антуан Арджаковський.

Більше цікавого – у проєкті «Справжня історія Криму» просто зараз:

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Таємниці архівів СБУ: початок сталінських репресій та перша гучна справа Донбасу
Lamborghini Veneno та Koenigsegg CCXR увійшли до рейтингу найдорожчих суперкарів у світі
Армія надводних дронів: як українці перетворили «дорогі іграшки» на реальну зброю?
Динозавр з острова Вайт: у Великій Британії відкрили новий вид динозавра, який жив 125 млн років тому
Жива риба в Мертвому морі: пророцтва про кінець світу почали збуватися
BMW з «Градом» у багажнику: як легендарну машину перетворили на грізну військову зброю
Читати більше