Програма Спецкор на 2+2 завітала до Олімпійського селища, аби привітати з першою золотою медаллю українського спортсмена Олега Верняєва.
Другу медаль (спортсмен вже отримав срібло у змаганні з багатоборства), цього разу золоту, здобув український гімнаст Олег Верняєв у вправах на паралельних брусах, повторивши успіх Валерія Гончарова у Афінах дванадцять років тому.
"Навіть не уявляєте, як мене смикало. По-перше, о четвертій годині ліг спати - не міг заснути. По-друге, я дуже сильно переживав, так як розумів, що можу і золото взяти, і ці думки завжди ще більше гнітять", - ділиться переживаннями Олег.
Найпалкіші вболівальники спортсмена – його батьки – присутні на кожному змаганні. Батько Олега каже: "Він же відчуває мою підтримку. Я разом із ним роблю, він робить – і я роблю".
Ще одну медаль, бронзову, отримав наш атлет Богдан Бондаренко за стрибки у висоту. Спортсмен міг би здобути першість, але завадила хвороба.
Наразі, на дванадцятий день Олімпіади, Україна має вже сім нагород та піднялась на 15 пунктів у загальному рейтингу.
Подробиці дивіться у програмі Спецкор на 2+2.