Українські воїни долають найскладніші дистанції на Марафоні морської піхоти

Спецкор
Поширити в соціальних мережах:

Про найкращу реабілітацію, як кажуть самі хлопці, з Вашингтона розповідає Спецкор на 2+2.

Скалічені, але не скорені. Без кінцівок, але з надією на перемогу – українські воїни долають найскладніші дистанції в Сполучених Штатах. Там триває Марафон морської піхоти. Українці беруть участь у ньому втретє і власним прикладом демонструють: перемогти можна все.

Це один з найбільших марафонів світу – американський Марафон морської піхоти у Вашингтоні. Його біжать десятки тисяч людей і разом з ними – наші українські ветерани. Тут у наших хлопців надзвичайно потужна група підтримки, жовто-блакитні прапори зустрічають їх на фінішній прямій.

Цього року половина біжать десять кілометрів, серед них – добре відомий глядачам Спецкору Олександр Дарморос. Він підірвався на міні, відтоді не бачить і залишився без ноги. В свою десятикілометрову медаль Олександр ще досі не вірить. Найтяжчим, зізнається Олександр, був кінець марафону.

Українські солдати вирушають в Америку на всесвітньовідомий марафон Морської піхоти

На двох протезах Дмитро Котов долає американський марафон вдруге. Але вперше доходить до кінця. Йому найтяжче було на початку.

Повний 42-кілометровий марафон першим з українців пробігає Павло Чайка. Дивом, на одній силі волі, як виявляється, ще один подвиг просто на наших очах.

А от нарешті добігає з хлопцями і Олександр Попруженко. Він втратив зір – закрив своїм тілом гранату, аби врятувати побратимів. На фініші вже давно чекає дружина Власта, яка сама пробігла 10 кілометрів. Побачити Америку незрячому Олександру допомогли наші хлопці і американці, які бігли поруч. А одному з американців уже він розповідав про Україну. Про російську агресію тут досі знають не всі.

Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2. 
Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше