15 11 2016

У відставку йде керівник національної поліції

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

14 листопада очільник нацполіції Хатія Деканоїдзе повідомила про свою відставку та відмітила, що свої функції щодо реформування української поліції виконала.

"Я вважаю своїм боргом звернутися до політиків та чиновників на всіх рівнях відмовитись від втручання у роботу національної поліції. Я зробила все, що у моїх силах, але, на жаль, моїх повноважень і волі було недостатньо для різких змін. Моя функція виконана і, у зв'язку з цим, я заявляю про свою відставку", – офіційно повідомила на прес-конференції 14 листопада колишній керівник національної поліції Хатія Деканоїдзе.

Виконувати обов'язки глави нацполіції буде Вадим Троян.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков високо оцінює внесок Хатії Деканоїдзе у розвиток і реформацію української поліції та вже підписав її заяву. Про це повідомляє сам міністр на своїй сторінці у Facebook.

Подробиці дивіться у програмі Спецкор на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону
"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.