26 12 2016

Стоматологія для фронту: як лікарі-волонтери допомагають бійцям

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

Доки бійці воюють на передовій із ворогом, лікарі-стоматологи самовіддано воюють поруч – за їхнє здоров'я. 

Незважаючи на те, що зубний біль, напевно, є найнестерпнішим та подекуди дошкуляє сильніше болю від поранень, бійці зрідка звертаються з цією проблемою до лікарів, воліючи відтягувати її рішення якомога довше.

Саме тому стоматологи-волонтери вже організували пересувні кабінети близько до передової, а з найскладнішими випадками, що потребують оперативного втручання, захисників відправляють до Запоріжжя. Огляд, лікування та протезування для бійців АТО у таких клініках є безкоштовними.

"Ми обстежили півтори тисячі мобілізованих. Дев'яносто п'ять відсотків потребували стоматологічного лікування. П'ятдесят два відсотки – видалення зубів, вісім відсотків були зі знімними протезами", – розповідає про катастрофічну ситуацію на фронті Мирон Угрин, справжня легенда стоматології та почесний президент Асоціації імплантологів України.

Про лікарів-волонтерів, цих неспинних бійців невидимого фронту, розкаже Спецкор на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону
"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.