13 03 2015

Путін зник! Що сталося з кремлівським очільником?

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

Путін зник! Що сталося з кремлівським очільником?
Його розшукують у мережі. Путін уже тиждень не з'являється на люди.

Президент Росії просто зник із блакитних екранів. Не їздить на коні, не літає з журавлями... Він є і працює - запевняє його вірний прес-секретар. Але Путін скасував візит до Казахстану, де мав зустрітися з тамтешнім президентом Назарбаєвим та білоруським колегою Лукашенком, а вчора проігнорував засідання в ФСБ в своїй рідній конторі.

Востаннє його показували разом з італійським прем'єр-міністром Маттео Ренці 5-го березня. Більше Путіна ніхто не бачив - на екранах телевізорів. Де він, над чим працює, а головне - як здоров'я 62-річного російського очільника - ці питання не дають спокою всім небайдужим до долі президента.

Майже політична сенсація, яка відразу породила чутки про погіршання здоров'я - скасований візит Путіна до Казахстану, де він мав узяти участь у саміті глав держав Євразійського економічного союзу. Схожі підготовлені зустрічі перших осіб зриваються надзвичайно рідко і лише з дуже поважних причин.

Спроби Кремля обійти тему не розвіюють підозр. Прес-служба друкує старі фото російського керманича, намагається створити ілюзію безперервної роботи Путіна.

Речник Путіна Пєсков, змушений запоскоїти журналістів, заявляє - усім, хто хвилюється за здоров'я його шефа, слід лікуватися самим.

Дмитро Пєсков, речник Володимира Путіна:

"Как только весной появляется солнце, как только начинает пахнуть весной, начинаются обострения. Мы относимся к таким обострениям спокойно, терпеливо отвечаем на задаваемые вопросы. Путин "абсолютно" здоров, а его рукопожатие настолько крепкое, что ломает руки".

Пєсков каже - у Путіна багато роботи, він робить її непомітно.  Але коли Путін знову з'явиться на екранах - не повідомляє. Анонсів найближчих офіційних заходів також немає.

Що сталося з очільником Кремля - спробував дізнатися Спецкор. Дивіться у відео.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону
"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.