Паралімпіада-2018: нові медалі української команди 2018-03-13

Паралімпіада-2018: нові медалі української команди

18
15
Спецкор
Після четвертого дня змагань Україна піднялася на 2 місце медального заліку.

Одразу три медалі вибороли наші спортсмени за третій день на Паралімпійських іграх – золото, срібло і бронзу. Золоту медаль приніс Ігор Рептюх, він став першим на лижних гонках на дистанції 20 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Срібну нагороду серед спортсменок із вадами зору отримала українка Оксана Шишкова. А бронзу у лижній гонці стоячи виборола Людмила Ляшенко.

Протягом четвертого дня змагань наші спортсмени вибороли ще шість медалей, серед яких два золота, два срібла і дві бронзи. Тарас Радь став чемпіоном в біатлонній гонці сидячи на 12,5 км. Ще одну золоту нагороду отримала Оксана Шишкова в гонці на 10 кілометрів.

Українець виграв світовий чемпіонат Арнольда Шварценеґґера

Сріблом відзначився в біатлонній гонці Олександр Казик, третім у цій же гонці став також українець Юрій Уткін. Чергову медаль здобув Ігор Рептюх. До вчорашнього золота він додав ще срібло в індивідуальній гонці на 12,5 км. Другу бронзу за четвертий день взяла Людмила Ляшенко в гонці на 10 км.

В український скарбничці вже 15 нагород: 5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових медалі. Наша команда піднялася на 2 місце у медальному заліку.

Вражаюче відео українських перемог дивіться у сюжеті!