13 12 2016

Новий мистецький проект збирає кошти на реабілітаційний центр для бійців АТО

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

У столиці нещодавно відбулась презентація мистецького проекту "Янголи серед нас", що має на меті збір коштів, яких не вистачає на будівництво центру для ветеранів АТО.

"Янголи серед нас" - саме таку назву має проект, створений за участі волонтерів, благодійників та самих бійців АТО. Його мета – зібрати гроші, необхідні для будівництва та оснащення нового реабілітаційного центру для інвалідів та потерпілих на Сході військових.

Фундамент центру було закладено ще у 2009 році. Наразі для завершення робіт не вистачає коштів, але держава їх виділяти відмовляється. 

Кольоровий календар зі світлинами ветеранів війни, що зазнали поранень, волонтерів, жінок, які брали участь у бойових діях та військових кореспондентів, зробленими у Софійському соборі, було створено небайдужими, щоб зібрати потрібну для подальшого будівництва суму.

"Треба розуміти, що тут знімались бійці з обмеженими можливостями, десь важко комусь стояти, ми бачимо, на деяких кадрах бійці сидять. Але це ж не моделі. Позувати будь-кому важко", – поділився фотограф Роман Ніколаєв.

Автори проекту наголошують, що висока ціна календаря зумовлена тим, що у першу чергу вони планують залучити бізнес та можновладців.

Подробиці дізнавалась програма Спецкор на 2+2. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону
"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.