Найгучніші новинки у сфері робототехніки

понеділок - п'ятниця
18
15
Спецкор
У 2017 році роботи буквально увірвались у життя людей. Та що чекає на нас у майбутньому?

Готель без адміністраторів, роботи-прибиральники й розумні машини, які отримують громадянство. Це не фантастика, а вже буденність у багатьох розвинених країнах!

Все більше й більше компаній відмовляються від людського персоналу, бо це дорого. Так, вже кілька готелів у Скандинавії не мають рецепції та консьєржа, там всім керує штучний інтелект. Такий готель без персоналу є дуже дешевим й для туристів.

Та хоча до розумного житла ми вже звикли, чимось фантастичним все ще здаються роботи з паспортами. Торішня сенсація, коли робот Софія отримала громадянство, впливатиме на весь рік наступний. У Євросоюзі вже серйозно заговорили про те, що пора врегулювати відносини між роботами та людьми.

ООН встановить правила для роботів-вбивць

Роботи доставляють піцу, можуть замінити тренера у спортзалі або вашого домашнього улюбленця. Роботи навіть увірвались у світ мистецтва – минулого року світ вразив робот-диригент.

Справжній фурор викликав безпілотний автобус. Країни наввипередки анонсують вихід громадського транспорту без людини за кермом.

Що робити, якщо повсюди будуть роботи? Чи вживеться людина зі штучним інтелектом? Більше новин розкаже Спецкор на 2+2!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
"Людина сама по собі може бути великою цінністю", – Ольга Нємцева
"Людина сама по собі може бути великою цінністю", – Ольга Нємцева

Ведуча телеканалу 2+2 Ольга Нємцева у інтерв’ю журналістам Університету культури відкрила таємниці особистого життя та професійних успіхів.

Стала відома дата прем’єри серіалу Стоматолог
Стала відома дата прем’єри серіалу Стоматолог

У понеділок, 5 лютого, о 20:25 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра пригодницького детективу "Стоматолог" про сучасного, харизматичного, кмітливого власника стоматологічної клініки Дмитра Торопкого.

Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
23 01 2018
ДжеДАІ

Іржаві каркаси старих авто, що роками гниють у дворах, можуть бути смертельно небезпечними. Навіть після кількох смертей, українці не звертають увагу на автомотлох біля власних будинків.