На Кіровоградщині поліцейські викрали і побили школяра

Спецкор
Поширити в соціальних мережах:

Побиття школяра стало останньою краплею для місцевих жителів, у яких до правоохоронців накопичилось багато питань.

Мама попросила 16-річного Олексія забрати молодшого брата після тренування. Але до спортшколи хлопець так і не дійшов. Раптом його засліпила автівка і в цей же час ззаду на нього накинулися троє дорослих чоловіків.

Чоловіки були у цивільному і хлопець подумав: його хочуть пограбувати. Тож щосили побіг від переслідувачів, але вони його наздогнали. Зв‘язали руки, підняли та посадили до машини.

Крики хлопця почули жителі навколишніх будинків. Сусіди зателефонували батькам і розповіли, що бачили, як їхнього сина вкинули в авто якісь чоловіки і повезли в невідомому напрямку. Батьки Олексія одразу прибігли на місце викрадення. А ще за пів години туди ж привезли їхнього сина.

Вже вдома мама помітила, що син весь у синцях і саднах, та написала заяву в поліцію. 

Побиття школяра стало останньою краплею для місцевих жителів. Вони кажуть: до правоохоронців Олександрівки в них накопичилось багато питань. Мовляв, і силу перевищують, і корумповані. Тож у селі скликали громадські слухання і запросити на них керівництво поліції області.

Начальник районної поліції підлеглих виправдовує та обіцяє: дії поліцейських ретельно проаналізують. Мовляв, правоохоронці мають право впливати на ймовірних злочинців фізично, тож питання лише в тому, чи не перестаралися.

На час внутрішньої поліцейської перевірки правоохоронців, які били хлопця, від служби не відсторонили. Але розслідувати, чи не перевищили вони свої повноваження, вже почала і прокуратура. Батьки потерпілого хлопця кажуть: пробачати поліції пережите не будуть і збираються до суду.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше