19 12 2016

Герої не вмирають: у Сумах увіковічнили ім'я героя України на центральній вулиці

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

На честь наймолодшого "кіборга" ДАПу у центрі міста Суми було перейменовано зупинку громадського транспорту.

Захиснику Сергію Табалі з позивним "Сєвєр" мав би виповнитись 21 рік, але наймолодший із "кіборгів" ДАПу загинув під час запеклих боїв ще у 2014 році. До дня його народження у Сумах побратими та волонтери власноруч демонтували на центральній вулиці міста стару назву зупинки та замінили її новою, на честь героя.

"Він віддав своє життя, щоб ми сьогодні мешкали у нашому місті, і тому це просто така данина йому. Це найменше, що ми можемо зробити – назвати вулицю нашого героя, побратима, вшанувати і ще раз нагадати людям, що у нас є, ким пишатись, є свої герої", – переконаний волонтер Єгор Яременко.

На урочисте відкриття запросили і рідних бійця. Нещодавно Президент України вручив родині Сергія Табали "Золоту Зірку" Героя України.

"Мені дуже боляче. Ясна справа,  що він заслуговує на вшанування, і в той же час мені боляче, що його немає", – із болем ділиться Сергій Шепотько, дід загиблого героя.

Про мужнього героя у Спецкор на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону
"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.