ДП "Антонов" підписало угоду з "Боїнгом"

Спецкор
Поширити в соціальних мережах:

Що це означає для українського підприємства та чи не поглине його світовий гігант, подробиці з Фарнборо-2018 розкаже Спецкор на 2+2

На авіаційній виставці у Фарнборо держпідприємство "Антонов" підписало угоду з усесвітньо відомою корпорацією "Боїнг " Це найсекретніша угода останнього десятиліття – "антонівці" разом з керівництвом "Боїнга" півтора року готувалися до підписання цього документу.

Від "Боїнга" генеральну угоду про постачання комплектуючих для "Антонова" підписує керівник "Евіал сервіс корпорейшн " – це "дочка" "Боїнга". У документі зазначено, що міжнародна корпорація буде поставляти матеріали та запчастини для нових "антонівських" літаків, а в майбутньому й забезпечувати сервіс по усій планеті.

"Боїнг" надасть свою сітку, надасть можливість використовувати свої логістичні ланцюги, по яким протягом 24 годин ведеться постачання одного чи іншого елемента, – каже Олександр Донець, президент ДП "Антонов". – Це ніякий не продаж, це спільна робота, і я сподіваюсь, що вона буде плідною".

Вже найближчим часом "Боїнг" облаштує в Україні склади з авіаційними матеріалами та обладнанням для українських авіазаводів.

Blue Origin оприлюднила вартість туристичного польоту в космос

Керівництво "Антонова" на Фарнборо підписує ще один важливий документ про співпрацю зі швейцарською фірмою про створення електричного безпілотника. Спочатку це буде аеротаксі, у якому три пасажири можуть спокійно мандрувати через затори. У  майбутньому на його базі планують створити бойовий апарат для знищення ворожої артилерії, укріплення та розвідки.

Українці відповідатимуть за фюзеляж, динаміку, здійснюватимуть кінцеве збирання безпілотника. За швейцарцями – електроніка та постачання двигунів. Сподіваються, злетить ця техніка у 2020 році.

Фінансування шукатимуть вже швейцарці. Фахівці переконані: майбутнє саме за такими літаками без пілотів.

Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Палеонтологічна сенсація: вчені вперше показали скам'янілі рештки «китайського дракона», віком 240 млн років
Робили і використовували складні композитні матеріали: вчені виявили несподівані аспекти інтелекту неандертальців
Дивовижна історія порятунку: 20-річна жінка – єдина, хто вижив в авіакатастрофі, впавши з висоти 5200 метрів
Українська природа у вогні війни: росія знищила частину унікальної екосистеми України
Читати більше