Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Бійці 32-го блокпоста нині перебувають на перепочинку на одній із баз Луганщини

Спецкор
Бійці 32-го блокпоста нині перебувають на перепочинку на одній із баз Луганщини
Поширити в соціальних мережах:

Хлопці ще не відбули 45 діб у зоні АТО, тому куди їх направлять далі, не знають. 

Бійці Нацгвардіі, які стояли на 32-му блок-пості та вийшли з оточення у ніч проти вівторка, нині перебувають на кількоденному перепочинку на одній із баз Луганщини. Хлопці ще не відбули 45 діб у зоні АТО, тому куди їх направлять далі, не знають. Найбільше вояки переживають за побратимів з 31-го та 29-го блокпостів. Запевняють: якщо до них заздалегідь не приїде підкріплення, оточити можуть і ці позиції.

Передова на трасі Бахмутка фактично перемістилась впритул до 31-го блокпосту. Тепер бійці, які вийшли з оточення, хвилюються за своїх побратимів – кажуть, їм вкрай потрібні додаткові сили для патрулювання прилеглих територій. Бо саме так сталося і на 32-ому – попри неодноразові звіти керівництву, територія навколо так і не була зачищена. Там бойовики встановили свій блокпост, який і замкнув оточення.

100 людей з автоматами та кількома БТРами проти більш, як трьох сотень бойовиків, підсилених десятком танків. Хлопці на 29-му та 31-му так само зустрічають ворога без важкої техніки. Загроза оточення доволі висока.

У РНБО ситуацію вже традиційно називають контрольваною запевняють - виділили сили підкріплення для хлопців


Андрій Лисенко, речник РНБО: "Не тільки 29-й та 31-й зараз знаходяться на передньому краї, тобто по лінії розмежування. Дуже багато блокпостів сьогодні обстрілюють ся, всі знаходяться в рівних умовах. І українським командуванням робиться все, щоб наші воїни, по-перше, відчували, що про них ніхто не забуває."

Ажіотаж навколо ситуації на 32-му назвали штучним. І це попри те, що у результаті українці таки втратили стратегічно важливий блокпост. Тепер його контролюють бойовики.

"Ми проаналізували інформаційний простір та Інтернет-мережі, що стосується 32 блокпосту. Ситуація, яка була накручена з російської сторони. Спочатку інформаційна була атака, а потім все інше. Тому що цей блокпост стояв більш, як півтора місяця. І про нього ніхто не згадував", - заявив речник РНБО.

Не сіяти паніки в РНБО просили весь минулий тиждень. Дзвінки хлопців з 32- го називали дезінформацією ворога. Вояки з 32-го кажуть – самі відбивались до останнього. Бойовики відкривали їм три рази зелений коридор, але наші хлопці - не рушили з місця без наказу керівництва.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

12-річні командири: українські хлопчаки організували блокпост, що здивував навіть професійних військових
12-річні командири: українські хлопчаки організували блокпост, що здивував навіть професійних військових

Військові ЗСУ зізналися, що пишаються підростаючим поколінням українців…

Татова «радість»: дочка пропагандиста соловйова відкрито виступає проти війни
Татова «радість»: дочка пропагандиста соловйова відкрито виступає проти війни

32-річна Катерина Соловйова живе в москві і грає в групі «The Blueztocking»…

Найбезпечніша країна світу: її територія завбільшки з чверть Києва, а отримати там громадянство практично неможливо
Її поховали у вирві від снаряду, який її вбив: хлопчина, що усиновив братів та сестер, розповів як померла їхня мама
«На щиті» замість «вантаж 200»: яка роль нової термінології щодо повернення загиблих українських бійців і чому це важливо?
Ще 7 безпілотників і 14 артилерійських систем рашистів знищено: бойові втрати ворога станом на 1 червня
Читати більше