25 10 2016

Безвізовий режим: коли пакувати валізи до Європи

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

Вже за місяць, 24 листопада, українці дізнаються, коли зможуть відвідати Європу вже без візи.

До саміту Україна-ЄС, який має відбутися 24 листопада, будуть готові всі документи для введення безвізового режиму, повідомляє Президент України Петро Порошенко.

"З точки зору політики та самоповаги безвізовій режим є обов'язковим для України", – впевнений мандрівник Олексій Гаврилюк.

З іншого боку, скасування візового режиму не означає послаблення інших правил. Для подорожі у країни Європи, як і раніше, необхідно мати біометричний паспорт, документи, чітку мету поїздки та достатню кількість коштів. До того ж, безвізовий режим не вберігає від можливих відмов на в'їзд на кордоні.

Окрім цього, у ЄС замислюються над введенням попередньої електронної реєстрації на в'їзд до країни.

"У Європейській раді хочуть запровадити певний механізм контролю. Це не через сумніви Європи в Україні, а через внутрішні європейські політичні проблеми, через популістів, які ведуть кампанію проти усіх іноземців. Але така ініціатива зовсім не спрямована проти бажання європейців та українців спростити взаємні поїздки", – пояснює Ребекка Гармс, депутат Європарламенту, член Комітету співпраці "Україна-ЄС".

Подробиці дивіться у програмі Спецкор на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону
"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.