20 03 2015

Дивіться "Секретні матеріали" цієї неділі о 13:00 на "2+2"

Секретні матеріали

Дивіться "Секретні матеріали" цієї неділі о 13:00 на "2+2"
Мобілізація та спроби ухилення від призову, скандальні судді, депутати-наркомани, вбивство Нємцова, кремлівський переворот та доля Стрєлкова - про все це у ПРЕМ'ЄРНОМУ випуску "Секретних матеріалів" з Кароліною Ашіон на телеканалі "2+2".

Як насправді проходить чергова хвиля мобілізації? Чи багато ухильників і які сьогодні практикуються способи уникнути призову? Що змінилося в роботі військкоматів за минулий рік та про що мовчать представники Міністерства оборони?

Віктор Кицюк, Сергій Вовк, Оксана Царевич - імена одіозних служителів Феміди з Печерського районного суду міста Києва сьогодні на слуху у всіх. Їх усунули з посади, Верховна Рада дала добро на зняття з них імунітету. Але які перспективи того, що судді таки понесуть заслужене покарання, опиниться хоч хто-небудь з них за гратами або хоча б буде позбавлений судових привілеїв? Чи справді ці гучні справи - початок судової реформи і спроба припинити судове беззаконня або ж це просто одиничний випадок на злобу дня? Адже в справі не менш скандального макарівського судді Владислава Оберемка істотних зрушень поки не спостерігається…

Всі ми бачили "дивну" поведінку у Верховній Раді Дмитра Добкіна, народного депутата і за сумісництвом молодшого брата Михайла Добкіна. Чи справді окремі депутати ходять на засідання Верховної Ради під кайфом, і взагалі, чи багато серед народних обранців тих, хто зловживає наркотиками, - такими питаннями задаються журналісти недільного випуску "Секретних матеріалів".

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Живий товар. Хто в Україні продає дітей?
Живий товар. Хто в Україні продає дітей?

Хто накопичує статки на продажу малечі та скільки заробляють  ділки, з'ясували Секретні матеріали на 2+2.

Виплати учасникам Майдану. Як економлять на героях?
Виплати учасникам Майдану. Як економлять на героях?

Скільки чиновники заборгували тим, хто боровся за майбутнє України, з'ясували Секретні матеріали на 2+2.

Життя над прірвою
Життя над прірвою

Чому влада залишила без допомоги одеситів, котрі втратили власні домівки, дізнавалися Секретні матеріали на 2+2.