Витончені маніпуляції секс-агенток

Затерянный мир
Поделиться в социальных сетях:

Які методи маніпуляції використовують секс-розвідниці? Яким чином вони отримують будь-яку секретну інформацію?

Фахівці з маніпуляції свідомістю розповідають, щоб звабити чоловіків секс-шпигунки з давніх часів використовують цілий арсенал дієвих засобів, перед якими не встоїть жоден чоловік. Усі ці техніки діють на підсвідомому рівні.

У сьогоднішньому світі жінки використовують спеціальні косметику із афродизіаками, що збуджують протилежну стать. Чоловік вже на фізіологічному рівні присутнє збудження, а поруч знаходиться жінка, яка подобається йому за типажем.

Чому медова пастка стільки років лишається найдієвішою технологією розвідників? У 2012 році іспанські вчені встановили, що красиві жінки у буквальному сенсі зводять чоловіків із розуму. У ході експерименту 80 чоловіків вирішували різноманітні логічні задачі. Та коли експеримент повторили у присутності красунь, в учасників сплутались думки і вони продемонстрували у рази гірший результат. Науковці вважають, що чоловічий мозок відключає гормон стресу кортизол, який в ударних дозах виробляється при спогляданні жіночого тіла. Саме у такі моменти професійні маніпуляторки закладають у підсвідомість політика потрібну програму дій.

Директорка конкурсу "Міс Україна Всесвіт" стверджує, що красиві дівчата без жодних гормонів розв’язують язики політикам. Довгоногі подружки політиків, навіть не бажаючи цього, часом дізнаються у ліжку більше таємниць, ніж професійна розвідка.

Американська контррозвідка понад рік (з 2010 по 2011) документувала факти передачі до Росії секретних даних здобутих через ліжко. Секс-шпигунка Анна Чапман має IQ 162 пункти. Це більше, ніж у Білла Гейтса (140) та Барака Обами (137). Радника останнього Анна намагалася спокусити і не лише його. У 2000-х шпигунка мешкала у Лондоні. За деякими даними, російська красуня відвідувала елітарні нічні клуби, щоб познайомитися із принцами Гаррі та Вільямом. Після викриття Анни, вона повертається до Росії. Залишившись без роботи закордоном, жінка зваблює російських політиків.

Більше цікавого дивіться у Загубленому Світі на 2+2.

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Удивительная история спасения: 20-летняя женщина – единственная, кто выжил в авиакатастрофе, упав с 5200 метров
Украинская природа в огне войны: россия уничтожила часть уникальной экосистемы Украины
Тайны строительства пирамид: уникальный 4500-летний папирус описывает, как кормили работников и транспортировали блоки
Свинцовая грамота XII в., написанная на украинском: реальные свидетельства о древности украинского языка
Ярослав Шахторин рассказал, как «сорвал горло» во время ссоры актеров на съемочной площадке сериала «Друзі»
Ярослав Шахторин рассказал, как «сорвал горло» во время ссоры актеров на съемочной площадке сериала «Друзі»

Новый приключенческий сериал «Друзі» выйдет на канале 2+2 уже 24 февраля…

Религиозные праздники – день рождения Зеленского и день Святой Джавелины: в россии создали фейковый календарь ПЦУ
Узнать больше