У Києві біля притулку для тварин знайшли тіла мертвих собак

Спецкор
Поделиться в социальных сетях:

Хто має перевіряти прихистки для тварин та яка відповідальність керівництва у разі недотримання ветеринарно-санітарних вимог, дізнавався Спецкор на 2+2.

Колишні волонтери притулку у Пирогові намагаються потрапити на територію. Директор їх не пускає і викликає поліцію. Це найдавніший притулок в Україні, він існує 21 рік. Їм фінансово допомагає французька акторка Бріджит Бардо та міжнародні організації із захисту тварин, несуть готівку і прості громадяни. От тільки публічних звітів про витрачені кошти притулки не роблять.

Активісти кажуть: умови утримання тварин тут жахливі. У приміщеннях прихистку лежать зіпсовані продукти та ліки. Собак годують залишками їжі від Міноборони, простроченими продуктами з супермаркету та навіть кірками з-під кавунів. Президент притулку, громадянка Швейцарії, нічого поганого у цьому не бачить.

На Житомирщині батько зламав руку своїй восьмирічній доньці

Але найстрашніше те, що біля паркану цього притулку лежать десятки трупів собак. Їх викидають та навіть не закопують у землю. Такі поховання небезпечні. Тіла тварин розкладаються та виділяють отруйні речовини джерелом захворювань.

У притулку запевняють – трупи їм підкинули. Але для Спецкору на 2+2 колишня співробітниця підтверджує нелегальні поховання. Каже: гроші були, але йшли не на потреби тварин.

Більшість притулків в Україні – це громадські організації. Землю вони беруть в оренду на десятки років. Контролювати їх мусять, але не можуть, розповідають у Держспоживслужбі, через мораторій на перевірки. Та якщо притулок не дотримується усіх вимог, на них чекає лише припис.

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Засекреченные космические испытания СССР: сколько космонавтов погибло, чтобы Гагарин смог улететь в космос?
Делали и использовали сложные композитные материалы: учёные обнаружили неожиданные аспекты интеллекта неандертальцев
Делали и использовали сложные композитные материалы: учёные обнаружили неожиданные аспекты интеллекта неандертальцев

Раньше изготовление сложных клеев приписывали только современным людям…

Удивительная история спасения: 20-летняя женщина – единственная, кто выжил в авиакатастрофе, упав с 5200 метров
Украинская природа в огне войны: россия уничтожила часть уникальной экосистемы Украины
Узнать больше