Яким був медовий місяць ведучої Профутбол Олександри Лободи на Канарських островах

Яким був медовий місяць ведучої Профутбол Олександри Лободи на Канарських островах
Поделиться в социальных сетях:

Ведуча програми Профутбол Олександра Лобода поділилася світлинами та враженнями зі свого медового місяця на острові Тенеріфе.

Зовсім недавно в Києві стало на одну сімейну пару більше: Олександра Лобода, ведуча програми Профутбол на каналі 2+2, вийшла заміж за відомого піарника В'ячеслава Хижняка.

Відсвяткувати медовий місяць молодята вирішили на Канарських островах. Для відпочинку вибрали іспанський острів вулканічного походження - Тенеріфе. Зупинили вибір саме на ньому через його незвичайний клімат: на півночі – величезне розмаїття рослинності, а на півдні – суха пустельна територія. Просто ідеальне курортне місце!

Медовий місяць Олександри Лободи

Ведуча Профутбол на фоні пейзажів Тенеріфе

У подорож вирушили не самі, а з друзями: "Хоча це і весільна подорож, але ми вирушили з друзями, з якими весілля в нас було в один день. З'ясували це, коли запрошували одне одного на саме святкування (сміється). Такі ми компанійські! Тому, не зволікаючи, разом вирішили вирушити на відпочинок", - ділиться Олександра.

Саша й Слава не можуть собі уявити звичний для більшості безтурботний відпочинок на пляжі, тому вибрали активний: огляд найвищої точки Атлантичного океану – діючого вулкана Тейде. Висота його – 3718 метрів. Щоб підтримати бойовий дух, шукачі пригод взяли з собою прапор України.

Олександра Лобода з чоловіком на острові Тенеріфе

Справжні патріоти Олександра Лобода з чоловіком В'ячеславом

Пара підкорила висоту 2800 м: "Під час крутого підйому відчувається різкий перепад температур. Через зміну тиску починає паморочитись у голові. Все це особливо відчували ми з коханим. Та неймовірний краєвид, який відкрився нам зі схилів, був того вартий: марсіанський ландшафт чорної пустелі біля підніжжя гори, навислі над океаном брили застиглої лави і тропічні ліси. Просто перехоплювало дух!" - розповідає ведуча. Далі нікого не пускають – підйом потребує спеціальної підготовки.

Як з'ясувало подружжя, виверження вулкану відбуваються регулярно. "Під час екскурсії дізналися, що вулкан активізується кожні 60 років. І на той час, коли ми приїхали, з часу останньої його активності минуло… саме 60 років!" – розповіла Олександра.

Чоловік Олександри Лободи - В'ячеслав Хижняк

Чоловік ведучої - В'ячеслав Хижняк

Для зручності пересування на острові молодята взяли машину напрокат: "Там не просто дороги, а цілковитий серпантин! Справді дуже складні доріжки з крутими обривами. На кожному повороті ми боялися зірватися у прірву".

Хоча погода не завжди цьому сприяла, Саша і Слава встигли засмагнути – і щоразу були на різних пляжах, часом дуже контрастних: чорний пісок у поєднанні з океанічною водою, білосніжний пісок разом з океанською синьою безоднею. Побували й на славнозвісному пляжі Лас Тересітас, зі спеціально завезеними баржами 320 000 тонн піску з пустелі Сахара, неподалік столиці острова Санта Крус де Тенеріфе.

Медовий місяць ведучої Профутбол

Навіть на відпочинку Олександра думками в Україні

Святкувати своє одруження молодята не забували щодня. Особливо чудово це вдавалося під час чемпіонату Євро 2016. Вболівати за своїх фаворитів можна було у будь-якому куточку острова: у пабах, на пляжах, у готелі: "Здавалося, що ми єдині вболівальники футболу на цілому острові! Паби були практично порожні. Лише часом вдавалося знайти кількох європейців, зазвичай німців, які також переживали за цю важливу футбольну подію. Тоді і вболівали разом".

Читайте також, як відбувалося весілля ведучої Профутбол Олександри Лободи.

Нагадуємо, новий сезон футбольно-аналітичної програми Профутбол стартує у неділю, 24 липня, о 21:30 на каналі 2+2. 

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Украинская природа в огне войны: россия уничтожила часть уникальной экосистемы Украины
Тайны строительства пирамид: уникальный 4500-летний папирус описывает, как кормили работников и транспортировали блоки
Свинцовая грамота XII в., написанная на украинском: реальные свидетельства о древности украинского языка
Ярослав Шахторин рассказал, как «сорвал горло» во время ссоры актеров на съемочной площадке сериала «Друзі»
Ярослав Шахторин рассказал, как «сорвал горло» во время ссоры актеров на съемочной площадке сериала «Друзі»

Новый приключенческий сериал «Друзі» выйдет на канале 2+2 уже 24 февраля…

Религиозные праздники – день рождения Зеленского и день Святой Джавелины: в россии создали фейковый календарь ПЦУ
Уникальность генетического кода: что отличает украинцев от других народов?
Уникальность генетического кода: что отличает украинцев от других народов?

На этот вопрос дает ответ исследование, проведенное группой ученых из разных уголков мира…

Узнать больше