Соя та пластик впливають на статеве здоров’я чоловіків

Соя та пластик впливають на статеве здоров’я чоловіків
Поделиться в социальных сетях:

Вчені припускають, що вплив естрогенів, що містяться в продуктах з сої або в пластикових матеріалах, впливають на гормональні порушення у чоловіків з розвинених країн.

Порушення балансу жіночих гормонів у чоловіків в західних країнах, згідно з дослідженням фахівців з Аделаїдського університету, відповідальні гормональні порушення, зокрема, за підвищення рівня ожиріння.

Справа в тому, що естрогени в певній кількості містяться в продуктах, типових для розвинених країн: в пластикових предметах і в сої.

Джеймс Грантам з Аделаїдського університету провів порівняльне дослідження рівнів ожиріння у чоловіків і жінок у багатьох країнах.

Гормональне підвищення ваги швидше типово для жінок, і це можна побачити на прикладі малорозвинених країн. Однак в західних країнах в Європі, США або в Австралії, рівні ожиріння чоловіків і жінок набагато ближче один до одного. Найчастіше огрядність серед чоловіків в середньому перевищує жіночу.

Джеймс Грантам, Аделаїдського університет

Відомо, що вплив на людський організм жіночих гормонів – естрогенів – призводить до пригнічення функцій щитовидної залози і до порушення роботи гіпоталамуса. Естрогени містяться, наприклад, в соєвих продуктах, які часто використовуються при різних дієтах.

Ефект може виявитися зворотнім: чоловіки, які споживають багато сої, можуть, врешті-решт, «фемінізоватись» через надлишок естрогенів в організмі і набрати вагу.

Інше відоме джерело естрогенів – полівінілхлорид, пластмаса, з якої, наприклад, виготовляють різні пакети для зберігання харчових продуктів.

Постійне вживання в побуті продуктів, що містять естрогени, неминуче веде до гормонального порушення, а отже, і до погіршення якості сперми і до ожиріння, застерігають вчені.

Більше цікавого читайте на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Уникальность генетического кода: что отличает украинцев от других народов?
Уникальность генетического кода: что отличает украинцев от других народов?

На этот вопрос дает ответ исследование, проведенное группой ученых из разных уголков мира…

Золотая эпоха пгт Олыка на Волыни: когда-то поселок по размерам, торговле и науке не уступал Киеву
«Затерянный мир» расскажет, как кибервойска держат цифровую безопасность Украины
От Киевской Руси до современных боевых действий: как река Ирпень снова стала защитной линией Киева?
Восстанавливает осязание людей с ампутированными конечностями: как работает инновационный протез с датчиком температуры?
«Жители элитной рублевки остались без отопления»: фейки рф о «замерзающей Европе» стали реальностью для россиян?
Узнать больше