Новачки донецького Шахтаря, що приєдналися у літнє міжсезоння

Поделиться в социальных сетях:

Як виглядатиме Шахтар в новому сезоні чемпіонату та єврокубків без Фреда, Бернарда та Ферейри та чи зможуть новачки гідно замінити лідерів команди.

Знову молоді, знову бразильці, знову перспективні. Під час трансферного вікна завжди цікаво спостерігати за Шахтарем. Цього літа гірники втратили незвично багато ключових футболістів. Також постійно ходять чутки про можливий трансфер Тайсона.

Я повністю задоволений командою, яка у мене зараз є. Потрібно розуміти, що з колективу пішли досить важливі елементи, ми говоримо про Срну, Фреда, Ферейра та Бернарда і це дійсно дуже важливі елементи у нашому складі.

Паулу Фонсека, головний тренер "Шахтаря"

Окрім тих, хто повернувся із оренди, до гірників приєдналися аж п’ять нових елементів: воротар Олексій Шевченко, опорний півзахисник Майкон, атакувальний півзахисник Фернандо та вінгер Сіпріано, у напад – Жуніера Мораєса. Трансфер останнього – тема №1 серед літніх переходів в УПЛ. Не часто капітани Динамо переходять у Шахтар. Якщо Шевченко та Мораєсу не потрібно звикати до українського чемпіонату, то іншим новачкам потрібен час на повну адаптацію.

Мені ще потрібно розвиватися, я ще не звик до місцевого футболу. Я постараюся швидко звикнути і виграти суперкубок.

Майкон, півзахисник "Шахтаря"

Майкон – це спроба замінити Фреда. Єдине питання – чи зможе Майкон однаково добре грати на оборону і на атаку, як це робив Фред.

Звичайно, мені більше подобається грати на атаку. Але тут потрібно знати зону ризику, контролювати, потрібно підлаштовуватися і знати свій час. Треба розвиватися і діяти і у захисті, і в атаці.

Майкон, півзахисник "Шахтаря"

Наступний новачок – Фернандо Педро. Може зіграти і зліва, і під нападником, і замість нього. Він єдиний із новачків, хто хоч якось проявив себе у суперкубковому матчі.

Фернандо дуже специфічний. Він уже казав, що до цього грав зовсім інакше. Так само і Майкон. Що я помітив – вони готові рости, додавати і адаптуватися до нашого стилю гри.

Паулу Фонсека, головний тренер "Шахтаря"

Сіпріано – пряма заміна Бернарду. Швидкий вінгер з хорошим ударом і баченням поля. Не дивно, що з усіх легіонерів, які грали у Шахтарі, виділяє саме Дугласа Косту.

Чи можна вважати успіхом ці трансфери оцінювати рано. Гравцям потрібно дати час, щоб вони звикли до суворого українського футболу.

Найважливіші спортивні події тижня, головні зірки міжнародного та вітчизняного футболу, а також ексклюзивні новини з-за лаштунків найцікавіших матчів – у програмі "Профутбол" на каналі 2+2.

Глядачі "Профутбол" можуть висловити свої коментарі або задати запитання експертам як у прямому ефірі, так і під час підготовки випуску. Електронна адреса редакції "Профутбол": profootball@1plus1.tv

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

В терракотовой армии первого императора Китая нашли нетронутую камеру с 16-тонным гробом: кому она принадлежит?
Зачем кремль снова запустил старый фейк о том, что Польша хочет забрать запад Украины?
Зачем кремль снова запустил старый фейк о том, что Польша хочет забрать запад Украины?

Интересно, что этот нарратив впервые появился накануне развала СССР…

Средневековая карта мира с 12 века разрушает миф россиян о Екатерине II и основании ею Юга Украины
Средневековая карта мира с 12 века разрушает миф россиян о Екатерине II и основании ею Юга Украины

Она находится во Франции, в одном из самых больших хранилищ древних манускриптов в мире…

Несси в Японии: ученые спорят о происхождении загадочного чудовища, найденного на пляже
Узнать больше