Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Андрій Білецький: "Контрабанду кришують ті люди, які повинні з нею боротися"

Андрій Білецький: "Контрабанду кришують ті люди, які повинні з нею боротися"
Поделиться в социальных сетях:

Комбат полку "Азов", народний депутат України Андрій Білецький в програмі "Патріот.UA з Наталкою Якимович" розповів про реальну ситуацію на передовій, шосту хвилю мобілізації та чому процвітає контрабанда між воюючими сторонами.

"Зараз полк "Азов" тримає найгарячішу ділянку на всій лінії зіткнення - це Широкине. Обстрілюють серйозно. Українська армія не дає відповіді в рамках Мінських домовленостей. Хлопці просто  сидять і чекають. На фронті зараз відчувається загальна депресія з цього приводу, тому що армії дуже складно стояти в польових умовах і нічого не робити".

За словами комбату полку "Азов", фактично режим перемир'я наразі відсутній: його дотримується лише українська сторона.

"Нас обстрілюють 90-120 разів на добу. За один день у нас кілька десятків поранених і кілька вбитих. Це надзвичайно багато у війні, яка немов би не ведеться. Необхідно, однозначно, проявляти силу. Тому що не відповідати – це жахливий шлях. Я вважаю, що немає сенсу триматись Мінських домовленостей, якщо їх не дотримується ворог".

Кожен бачить кінець цієї війни по-своєму. В цьому і проблема військової кампанії. Ніхто чітко не позначив, що таке наша перемога. Білецький вважає:  повернення до кордонів України згідно Конституції означатиме кінець війни і перемогу України.

"Все надзвичайно просто – відкрити Конституцію України про унітарну державу з незмінними кордонами. Вихід до кордону є закінченням війни. І Крим – це теж кордони України. Такі ж, як Донецьк і Луганськ. Треба відвойовувати Крим в будь-якому разі – чи це буде економічне відвоювання чи реконкіста військового характеру. Жоден конфлікт в історії людства не вирішувався за столом перемов. Ви не знайдете жодного такого прикладу".  

На питання про шосту хвилю призиву і чи є проблеми з мобілізацією, Андрій Білецький висловив занепокоєння щодо людей, які не потрапили в перші п'ять хвиль:

"Мене лякає сама цифра – шоста хвиля мобілізації. Це взагалі хто? Це люди, які не потрапили на перші п'ять мобілізацій. Мене лякає ідея, що люди, які переховувались від перших п'яти мобілізацій замінять тих, хто має півроку-рік досвіду війни".

Не зважаючи на війну, контрабанда між Росією й Україною процвітає. І боротися з нею нікому, бо саме ті, хто має це робити – на ній наживаються.

"Контрабанда є, в обидві сторони, вона масштабна і на ній наживаються, - зауважив Білецький. – З тієї сторони в основному іде вугілля і російський бензин, той що раніше ішов контрабандою через кордон. Луганської, Донецької, Харківської областей. В зворотній бік ідуть промтовари, також вони ідуть і в Крим, формальна блокада якого не приносить жодних результатів і полиці кримських магазинів заповнені українським продуктом. Цю контрабанду кришують ті служби, які повинні з нею боротися. Тому дуже важко знайти рецепт як з цим боротися. Якщо ті, кому доручено її припинити, встановлюють тарифну сітку і так далі, про що ми можемо говорити?"

Повне інтерв'ю з Андрієм Білецьким дивіться у відео.

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

За сутки ликвидировано 150 рашистов и более 50 единиц техники: боевые потери врага по состоянию на 23 мая
Большегрузы в Украине начнут штрафовать: сколько могут заплатить нарушители
Большегрузы в Украине начнут штрафовать: сколько могут заплатить нарушители

Закончился период тестового режима работы WIM-комплексов…

Ситуация хуже, чем в СССР: почему доллар в россии стал бумажкой, а россияне не переживут новых санкций
Ситуация хуже, чем в СССР: почему доллар в россии стал бумажкой, а россияне не переживут новых санкций

Об этом рассказал профессор экономики Мадридской IE Business School…

Смерть – не повод для запрета: в санкционный список рф попали пять умерших граждан США
Смерть – не повод для запрета: в санкционный список рф попали пять умерших граждан США

Россия не перестает удивлять бессмысленными действиями высшего руководства страны…

«Люди, как Путин живут с глубокой пустотой в душе» - Алексей Арестович
«Люди, как Путин живут с глубокой пустотой в душе» - Алексей Арестович

Но есть человек, у которого на плече мог поплакаться руководитель кремля…

В Днепропетровской области подорвался мужчина, при попытке разобрать вражеские мины
Узнать больше