Правоохоронці скаржаться на низьку зарплату та відсутність соціального пакету

ДЖЕДАИ
Поделиться в социальных сетях:

Ті, хто не хочуть здавати жетон, звернулися до влади з петицією про збільшення оплати праці. Чи розділяє їхню позицію керівництво та чому професія копа попри всю піар-компанію так і не стала в Україні популярною?

Кадровий голод і повернення старих корупційних схем – патрульним не вистачає грошей на життя. На сайті Кабміну створили петицію із вимогою істотно збільшити зарплатню патрульним, інакше кваліфіковані кадри просто підуть на інші хліби, як Андрій.

Я задовбався – це якщо одним словом.

Андрій, колишній патрульний

Тепер тільки бізнесмен, а був патрульним. Андрій два роки служив у лавах поліції, але звільнився. Серед усього і через зарплату.

З 2015 року інфляція була гігантська просто, а заробітна плата лишилася така ж сама. І вийшло, що начінали за здравіє, а закінчили за упокой.

Андрій, колишній патрульний

Цього року керівництво поліції вже послабило умови вступу для кандидатів, мовляв, така практика існує і закордоном. Андрій запевняє, що працювати на таких умовах і за такі гроші більшість просто не хоче.

20 000 має бути заробітна плата. От на 20 000 можна мати чергу нормальних людей, які бажають працювати. Не тих, які робити не хочу, вкрасти боюся, піду у поліцію. А зараз беруть усіх: хочеш у поліцію, да? Пішли.

Андрій, колишній патрульний

Правники кажуть, перейматися потрібно не лише підвищенням зарплатні, але й контролем за самими поліцейськими. У методі кнута потрібні й пряники, як от хороше медичне страхування чи кредити на житло за низькими ставками. Але соціального пакету, як за кордоном, в Україні поки що немає.

Зарплата не має бути високою, це має бути стабільна хороша зарплата. Хоча б запровадити нульову ставку і відшкодування кредиту на житло – це вже було б дуже хорошим стимулом, щоб набирати у поліцію хороших людей.

Тарас Гук, експерт із поліцейського права

Із цим, начебто, згоден і Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Кілька тижнів тому він заявив про наміри підвищити зарплатню копам та навіть запровадити іпотечну програму. Щоправда, поки що все це лише на рівні балачок.

Більше дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Уникальность генетического кода: что отличает украинцев от других народов?
Уникальность генетического кода: что отличает украинцев от других народов?

На этот вопрос дает ответ исследование, проведенное группой ученых из разных уголков мира…

Золотая эпоха пгт Олыка на Волыни: когда-то поселок по размерам, торговле и науке не уступал Киеву
«Затерянный мир» расскажет, как кибервойска держат цифровую безопасность Украины
От Киевской Руси до современных боевых действий: как река Ирпень снова стала защитной линией Киева?
Восстанавливает осязание людей с ампутированными конечностями: как работает инновационный протез с датчиком температуры?
«Жители элитной рублевки остались без отопления»: фейки рф о «замерзающей Европе» стали реальностью для россиян?
Узнать больше