Ізраїльські розробники винайшли пристрій, що дозволяє перетворювати повітря на питну воду

ДЖЕДАИ
Поделиться в социальных сетях:

Апарат винайшли для потреб армії, але тепер його може встановити в себе вдома будь-хто. Максим Хотіленко зробив ковток води з повітря і запевняє – смак відмінний.

Звідки ви звикли діставати питну воду: з крану, з криниці, з пляшки? У Ізраїлі вигадали інноваційний спосіб – діставати питну воду просто з повітря.

Розробка унікальної системи почалася ще далекого 2010 року. Тоді цей ексклюзивний пристрій неабияк допоміг ізраїльській армії.

Цель была создать аппарат, который делает воду с воздуха для солдат. Для израильской армии, для других армий. Поскольку армии движутся и солдатам нужно привозить воду, а привозить воду солдатам – это стоит очень много денег. Плюс – это человеческие жизни, которые перевозят эту воду.

Максим Пасік, керівник компанії

Тепер пристрій адаптували для повсякденного життя. І почали тестувати пристрій там, де проблема питної води найактуальніша – в Африці, Індії та Китаї.

Спочатку апарат всмоктує повітря, потім фільтрує його та охолоджує після чого з нього генерують воду та мінералізують її.

Це прекрасно, вода краща за пляшкову. Ідеальна вода, яка охолоджує. В це складно повірити, що ми отримуємо її з повітря.

Цікаво й те, що для роботи пристрою, окрім електроенергії, абсолютно нічого не потрібно. Та й електрики треба зовсім трохи. Якщо перші апарати були велетенських розмірів на 5000 літрів, то зараз їх можна встановити просто у себе вдома.

Спершу такі пристрої будуть продавати у Китаї. Проте виробники обіцяють, вже за рік вони стоятимуть і в українських домівках.

Більше цікавого дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Засекреченные космические испытания СССР: сколько космонавтов погибло, чтобы Гагарин смог улететь в космос?
Делали и использовали сложные композитные материалы: учёные обнаружили неожиданные аспекты интеллекта неандертальцев
Делали и использовали сложные композитные материалы: учёные обнаружили неожиданные аспекты интеллекта неандертальцев

Раньше изготовление сложных клеев приписывали только современным людям…

Удивительная история спасения: 20-летняя женщина – единственная, кто выжил в авиакатастрофе, упав с 5200 метров
Украинская природа в огне войны: россия уничтожила часть уникальной экосистемы Украины
Узнать больше