Чи можливо законно облаштувати прибудинкову стоянку?

ДЖЕДАИ
Чи можливо законно облаштувати прибудинкову стоянку?
Поделиться в социальных сетях:

Власники квартир у хрущівках, сталінках та чешках - потерпають від нестачі місць для авто у дворах.

Власники квартир у хрущівках, сталінках та чешках - потерпають від нестачі місць для авто у дворах. Машину ніде залишити і тим, хто приїздить у гості. Радянські архітектори явно не розраховували на таку кількість так би мовити -"розкоші". Тож автомобілісти змушені - витоптувати газони та воювати із бабусями у дворі.  Чи є можливість законно збудувати парковку біля свого дому, дізнавалися наші журналісти.

Для водіїв, які мешкають у старих будинках, знайти, де припаркуватися - цілий квест. У цій багатоповерхівці, наприклад, на 100 квартир усього три офіційні паркомісця. А все тому, що до дев'яностих років машина взагалі вважалась розкішшю.

"Возле старых домов рассчитано 150-170 машиномест на тысячу жителей", - каже архітектор Ольга Бакун
Та водії знайшли спосіб, як побороти радянське планування у свої дворах - захоплюють газони та перероблюють їх під парковки.  Метод не надто європейський ще й незаконний , - хоча й дієвий. За словами експерта такі самовільні парковки порушують безліч правил.

"Есть опреденное расстояние до жилого дома, определенное расстояние от детских площадок. Что б в сложившемся квартале настройки. Если мы будем вынимать эти площадки из зелених насаждений то это повлечет дефицит обеспечености зелеными насаждениями", - каже Ольга Бакун.

Вирішити питання прибудинкової парковки за законом намагалися ось тут. Біля радянської дев"ятиповерхівки у столиці. Зараз тут цивілізований майданчик для авто і ніхто не паркується на газоні. Та отримати на все це дозвіл мешканці все одно не змогли.

"Мы писали в администрацию нашего жек-а нам ничего не говорили, мы просили какую-то помощь хотя бы финансово, но люди сами психанули. Все заплатили сами. Заказали эти оградки на заводе и поставили. Но никакой помощи. Технически никак не делается. Никак официально", - каже Юрій, ініціатор створення парковки.

Ще 5 років тому власники машин отримали зелене світло від усіх мешканців будинку та скинулися десь по тисячі гривень. Зараз платять за все по 300 в місяць. Люди впевнені: стоянка хоч і неофіційна, та її вже ніхто не знищить. Тож не розуміють, чому чиновники не можуть дозволити таку парковку.

Добитися дозволу для переобладнання прибудинкової території теоретично можна. Спершу облаштування парковки мають схвалити всі мешканці будинку, говорить адвокат Лариса Журавська"Потрібно перш за все скооперуватися і замовити і зробити проектну документацію на створення таких паркувальних місць або стоянки. Її узгодити в територіальної влади, в архітектурній інспекції і в ДАІ".

Якщо теоретично така можливість є - практично її втілити практично неможливо. Усе, що просять мешканці від держави - розробити прозору схему узаконення прибудинкових парковок. А поки її немає - водії витоптують газони та паркують машини на майданчиках, що колись призначалися для сушіння білизни.

Фото krskdaily.ru

 

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Жаждут человеческой крови: ученые обнаружили опасные бактерии-«вампиры»
Способен прожечь металл: «Укроборонпром» разработал уникальный «карандаш» для разминирования
Коварство информационной войны: как российские пропагандисты влияют на наше физическое здоровье?
Очевидец рассказал о таинственном появлении «лесного человека» на Международном симпозиуме ученых
«Затерянный мир» расскажет историю, которая не имеет права быть забытой – Каховская ГЭС
«Затерянный мир» расскажет историю, которая не имеет права быть забытой – Каховская ГЭС

О разрушенной Каховской ГЭС, которая содержала одно из крупнейших водохранилищ Европы…

Загадочное исчезновение экипажа судна «Мария Целеста» более столетия назад: новая теория развития событий
Узнать больше