Як вирішити проблему сексуальних розладів після повернення з АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

Дембель
Распространить в социальных сетях:

У програмі Дембель на 2+2 військовий психолог Андрій Козінчук порадить, що робити з проблемою, яка є поширеною серед ветеранів АТО, проте залишається незручною для обговорення – з сексуальними розладами. 

Сексуальні розлади – незручна тема, як для жінок, так і для чоловіків, а особливо для ветеранів АТО. Про це незвично та незручно говорити, але проблема все одно залишається і продовжує існувати глибоко всередині, безумовно, впливаючи на якість життя.

Тим не менш, такі розлади, як стверджує військовий психолог Андрій Козінчук, є нормальним етапом повернення до мирного життя. Після фронту боєць знову адаптується до нових умов, бо на війні сексуальне життя часто видозмінене або взагалі відсутнє.

Перше питання, яке постає у такій ситуації – що робити. Звичайно, щоб з нею боротися, проблему потрібно визнати, а не залишати її у собі, не проявляти агресію, не злитися і звинувачувати всіх та себе самого. Потрібно поговорити – перш за все, з дружиною або дівчиною, психолог Андрій Козінчук наголошує, що друга половинка завжди буде на вашому боці.

Якщо це не виходить, здається неможливим і людина не відчуває довіри ні до кого, можна поговорити з побратимом, який був поруч на війні, з яким довелося розділити небезпеку. Можливо, побратим не зможе дати пораду, але він вислухає, побуде поруч, розділить проблему на двох.

Такий стан може тривати від трьох до шести місяців. Якщо проблема затягнулась, слід не вагатися та звернутися до фахівця – психолога, психотерапевта. В будь-якому разі, опускати руки та пускати ситуацію на самоплин не можна.

Ще більше корисних порад від психолога дивіться у ВІДЕО. 

Распространить в социальных сетях:

Последние новости

Читать больше