Чому у демобілізованих вимагають гроші за лікування?

Дембель
Чому у демобілізованих вимагають гроші за лікування?
Поделиться в социальных сетях:

Бійці, котрі віддають свої сили, здоров'я та життя за Україну, натомість отримують лише відмови у наданні допомоги їм самим, особливо такої необхідної, як допомога медична. Що це, прикра помилка чи хтось навмисно наживається на учасниках АТО?

Костянтин Совенко – демобілізований, проте війна продовжує нагадувати про себе наслідками. Боєць отримав важкі поранення в Іловайському котлі, та через недбалість лікарів та невдалу операцію рани турбують його й досі, окрім того, затягування з повторною операцією може призвести до непоправного.

"Нога викривилась, стала коротше на сантиметр. Може бути зараження тканин або кістки. Важко пересуватись, на роботу мало хто хоче брати, пропонують лише двірником", – розповідає про своє становище Костянтин.

Лікарі погодилися допомогти знову – за суму, непідйомну для родини з маленькою дитиною та чоловіком-інвалідом. Відмову у безкоштовному лікуванні для ветерана АТО пояснюють нібито наказом Міністерства оборони, за яким демобілізованих прирівняно до цивільних. Лише після втручання журналістів та з допомогою волонтерів Костянтин отримав необхідну допомогу безкоштовно.

"Це дуже велика прикрість, що у нас хлопці, які демобілізовані, підпадають під юрисдикцію МОЗ і Мінсоцполітики, – коментує Ольга Башей, радник заступника Міністра оборони з медичного напряму, і пояснює, як ветеранам АТО можна отримати безкоштовну медичну допомогу:  – Якщо демобілізовані бійці, вони мають звернутися у свою військову частину, вони беруть там направлення і вже звертаються до госпіталя".

Як демобілізованим отримати необхідну медичну допомогу та не стати жертвою лікарського свавілля та хабарництва, дивіться у соціальному проекті Дембель на 2+2.

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Уникальность генетического кода: что отличает украинцев от других народов?
Уникальность генетического кода: что отличает украинцев от других народов?

На этот вопрос дает ответ исследование, проведенное группой ученых из разных уголков мира…

Золотая эпоха пгт Олыка на Волыни: когда-то поселок по размерам, торговле и науке не уступал Киеву
«Затерянный мир» расскажет, как кибервойска держат цифровую безопасность Украины
От Киевской Руси до современных боевых действий: как река Ирпень снова стала защитной линией Киева?
Восстанавливает осязание людей с ампутированными конечностями: как работает инновационный протез с датчиком температуры?
«Жители элитной рублевки остались без отопления»: фейки рф о «замерзающей Европе» стали реальностью для россиян?
Узнать больше