Шахтар - Олімпік - 2:2. Відео-огляд донецького дербі та післяматчеві коментарі

Поширити в соціальних мережах:

Чемпіонат України 2018/2019. 17 тур. Шахтар - Олімпік - 2:2. Відео-огляд голів і ключових моментів матчу, експертне обговорення в студії програми Профутбол на каналі 2+2.

Поєдинок 17-го туру УПЛ Шахтар-Олімпік став найскандальнішим матчем цих вихідних. Хоча починалося все дуже просто та спокійно.

Олімпік стримував гірників лише перші 7 хвилин. Все змінив Тайсон, який протягнув м’яч по центру і віддав розрізну передачу на Мораєса. Жуніору залишалося лише переправити м’яч у ворота Махновського. Мораєс відкрив рахунок і, здавалося, що перший швидкий м’яч вже вирішить результат поєдинку.

У середині першого тайму Паулу Фонсека був вимушений замінити Хочолаву, який зазнав травми коліна у боротьбі з Балашовим. Наскільки серйозна травма Хочолави дізнаємося пізніше.

Початок другого тайму був за Олімпіком, який спромігся зібратися у перерві. На 52-й хвилині Степаненко спочатку необачно вибив м’яч просто під удар Пасічу, а потім ще й відвернувся під час удару гравця Олімпіка. М’яч від спини опорника Шахтаря рикошетом влетів у ворота.

На 66-й хвилині Олімпік зміг вирватися у небезпечну контратаку, яку з фолом перервав Данченко. Він стегном врізався у Балашова − жовта картка. Штрафний удар ідеально виконав Балашов, перекинувши стінку – 1:2.

Жеребкування відбору на Євро-2020: з ким зіграє Україна?

Гірники поспішно намагалися відігратися, проте гравці Олімпіка демонстрували якісну гру у захисті. Гравці Шахтаря починали помітно нервувати.

На 93-й хвилині Шахтар таки зміг зрівняти рахунок: Мораєс головою замкнув подачу Данченка. І тут починаються проблеми. Повтор показав, що нападник гірників перебував у офсайді. Арбітр зарахував м’яч, попри апеляції тренерського штабу та гравців Олімпіка. Ще й відправив на трибуни тренера Олімпіка В’ячеслава Шевчука. Рефері відзначився ще одним неоднозначним рішенням, не вилучивши Тайсона після навмисного удару по нозі Гая.

Про що говорили гравці та тренери після матчу, − відео від журналіста програми Профутбол.

Вже завтра, 3 грудня, дивіться матч «Динамо» — «Чорноморець» о 18.30 на 2+2.

Найважливіші спортивні події тижня, головні зірки міжнародного та вітчизняного футболу, а також ексклюзивні новини з-за лаштунків найцікавіших матчів – у програмі "Профутбол" на каналі 2+2.

Глядачі "Профутбол" можуть висловити свої коментарі або задати запитання експертам як у прямому ефірі, так і під час підготовки випуску. Електронна адреса редакції "Профутбол": profootball@1plus1.tv

Фото на обкладинці: shakhtar.com