5 м’ячів для Куртуа: як Барселона розгромила Реал у Ла Лізі

Поширити в соціальних мережах:

Профутбол продовжує показувати знакові матчі європейських чемпіонатів. Дивіться огляд іспанського ель класико Барселона - Реал, каталонці без Мессі розгромили мадридський Реал із рахунком 5:1.

Мессі сидів на трибунах із поламаною рукою, але навіть і без нього каталонці змогли розгромити Реал із рахунком 5:1.

Зародження нової епохи Ель-Класико без Мессі та Роналду вперше за останні 11 років. Та на атмосферу іспанського протистояння це особливо не впливало. До того ж, це перше Ель-Класико, в якому використали систему VAR.

Рахунок 1:0 вже на 11 хвилині. Жорді Альба, залишивши позаду Начо, віддав точно на бразильця. Коутіньйо в один дотик переправив м’яч в сітку воріт. У середині тайму рахунок став 2:0, завдяки пенальті від Суареса.

Юлен Лопетегі помітно нервував і хапався за голову. Щоб вам було простіше розібратися, цього сезону результати Реала в Іспанії - це як результати Динамо в Україні. Лопетега випустив атакувального Лукаса Васкеса на позицію правого оборонця. Це дало результат миттєво, але не тривалий. Саме 10 хвилин Реал був схожий на королівський клуб, далі святкувала лише Барса.

Весь огляд матчу дивіться у відео.

Найважливіші спортивні події тижня, головні зірки міжнародного та вітчизняного футболу, а також ексклюзивні новини з-за лаштунків найцікавіших матчів – у програмі "Профутбол" на каналі 2+2.

Глядачі "Профутбол" можуть висловити свої коментарі або задати запитання експертам як у прямому ефірі, так і під час підготовки випуску. Електронна адреса редакції "Профутбол": profootball@1plus1.tv