Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Ветеран АТО Юліан Циганко виборює своє право на життя 2018-08-29

Ветеран АТО Юліан Циганко виборює своє право на життя

Допомога
Він наводив жах на окупантів коли боронив Батьківщину на фронті, але після поранення, у 2015 році життя воїна перетворилося на суцільне пекло.

Вже понад 3 місяці в лікарні на околиці Відня колишній боєць 24-ї бригади Юліан Циганко бореться за своє життя. Проте, як зізнається сам боєць, ні про що не шкодує і без страху згадує день, коли зазнав поранення.

Восени 15-го Юліана поранив диверсант. Кулі влучили в руку, печінку та живіт бійця. Юліан переніс численні операції, коми та кілька разів клінічну смерть. Його оперували майже всі найкращі військові хірурги України, але покращання так і не сталося. Нарешті австрійські лікарі дали надію, а волонтери зібрали 5 тисяч євро на операцію.

Через численні операції Юліан втратив більшу частину кишківника, тепер організм бійця майже не отримує поживних речовин. Протягом останніх 3-х місяців Юліан втратив 12 кілограмів. У Відні боєць мав пробути лишень пару тижнів, але вже третій місяць тут у реанімації. Борг за лікування наблизився до вісімдесяти п’яти тисяч євро, тож українські волонтери взялися за порятунок бійця.

10-го вересня Юліан змушений буде повернутися до київського військового госпіталю. Тепер він сподівається лишень на програму лікування у Німеччині, за якою понад сотню українських ветеранів уже пролікувалися, і 99 з них – успішно. Але чи зможе він скористатися цією програмою, велике питання.

"У мене надія на людей, які мені допоможуть. Я навіть не знаю, на німців, на американців, хоч когось, на вас, розумієте. На людей, які мене не кинуть. Хоч якось змінять моє життя. Бо я не хочу жити таким, яким я є зараз, я не буду таким жити", – переконаний боєць.

Ну а поки що, українські експати та волонтери збирають гроші, щоби погасити борги нинішні і почати збирати гроші на майбутнє лікування Юліана Циганка. І це є питання честі, в першу чергу, до української держави, до країни, заради якої такі, як Юліан ідуть на фронт, захищають її.

Волонтери звертаються до всіх небайдужих українців по допомогу.

Реквізити для допомоги: 

Картка Приватбанку: 5168 7427 1369 3020

Юліан Анатолійович Циганко

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...
Останні новини
Битва за життя: дружина офіцера Збройних сил Ірина Церанюк потребує допомоги
Битва за життя: дружина офіцера Збройних сил Ірина Церанюк потребує допомоги
05 12 2018
Допомога

Українські лікарі зізнаються, що не в змозі допомогти жінці. Надія є, але лише на "закордон".

Захисник України Павло Кокошко потребує допомоги
Захисник України Павло Кокошко потребує допомоги
08 10 2018
Допомога

Лікарі кажуть, що у Павла поки що є надія на операцію, але її необхідно робити якомога скоріше.

Медсестра батальйону "Айдар" Катерина Стандартюк потребує допомоги
Медсестра батальйону "Айдар" Катерина Стандартюк потребує допомоги
26 09 2018
Допомога

Врятувала десятки бійців, от тільки себе вберегти не змогла. Нині дівчина бореться із важкою недугою та потребує допомоги небайдужих.

Юліан Циганко повернувся до України і йому знов необхідна допомога
Юліан Циганко повернувся до України і йому знов необхідна допомога
17 09 2018
Допомога

Після поранення у 2015 році життя воїна перетворилося на суцільне пекло.

Ілля потребує допомоги небайдужих
Ілля потребує допомоги небайдужих
21 08 2018
Допомога

Хлопчик не може дихати самостійно. Однак в Україні таких операції не проводять, і єдина надія батьків на клініку в Німеччині.

Маленька Арина потребує термінового лікування
Маленька Арина потребує термінового лікування
09 08 2018
Допомога

Дівчинка страждає на дуже рідкісну генетичну недугу, що вражає центральну нервову систему. Такі діти, зазвичай, не доживають до 10 років. Утім, Арина має шанс. Це надзвичайно дороге пожиттєве лікування.