Допомоги потребує боєць Євген Міщук

Допомога
Картка ПриватБанку: 5168 7573 1310 5365 Міщук Євгеній Євгенович

Внаслідок ворожого обстрілу із СПГ та БМП у районі Авдіївської промзони боєць розвідбатальйону Євген Міщук отримав украй важку травму голови. На щастя, захисник вижив, але попереду на нього чекає довга та складна реабілітація.

Наразі Євген вперше за півтора місяця може вийти з палати, та й то – на візку. Про себе та про службу хлопець мало що пам'ятає: йому 27 років, із багатодітної родини з Рівненщини, батьки померли.

"Навіть приблизно не скажу. Я не пам'ятаю нічого взагалі. Не пам'ятаю ані побратимів, ані командирів, нікого. Хлопці приходять, частково розповідають", – каже Євген.

В Євгена пошкодження кінцівок, але найстрашніше – травма голови. Невеликий осколок перебив вену, яка збирає всю венозну кров. Через це поранення герой утратив зір. Нині потроху починає бачити кольори.

Лікарі прогнозують щонайменше півроку реабілітації.  До того ж, на Євгена чекає складна операція – йому потрібно буде закрити частину черепа  металевою пластиною. Боєць дуже потребує будь-якої допомоги.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Дружина бійця АТО потребує допомоги
Дружина бійця АТО потребує допомоги
06 12 2017
Допомога

Бійці збирають усім миром гроші на операцію дружині колеги, якій потрібна термінова трансплантація кісткового мозку.

Боєць Іван Семенюк терміново потребує допомоги
Боєць Іван Семенюк терміново потребує допомоги
03 11 2017
Допомога

Іван Семенюк добровольцем пішов на фронт, приховуючи важку хворобу. Після демобілізації хвороба загострилася, але лікуватися герою війни немає за що.

Боєць АТО терміново потребує допомоги
Боєць АТО терміново потребує допомоги
09 08 2017
Допомога

Картка ПриватБанку: 4731 2191 0057 7885 Шеврін Володимир Семенович