28 10 2016

Допомога 10-річному Сашкові Дегтярьову

Допомога

Картка ПриватБанку: 4149 4978 5659 9750 Дегтярьова Ольга Олегівна (мама хлопчика)

10-річному Сашкові Дегтярьову, пацієнту відділення онкогематології київського Охматдита, необхідна ваша допомога та підтримка. Хлопчик має страшний діагноз – неходжкінська анапластична великоклітинна лімфома, ранній рецидив.

Перші симптоми хвороби (велике новоутворення на руці) з'явилось у жовтні 2015г., лікар у Сумах, до якого одразу ж звернулась мати хлопчика, призначив курс антибіотиків, але Сашкові не стало краще. Їм порадили поїхати до Інституту раку в Києві, але у зв'язку з відсутність місць, там відмовили у госпіталізації.

"Поїхали до Інституту рака, нам сказали: "Немає місць, їдьте додому". Кажу, тоді порадьте мені якусь клініку, щоб ми звернулись хоча б для консультації. Відповіли: "Ми нічого не знаємо", – розповідає Ольга Дегтярьова, мати Сашка.

Вдалось потрапити до хірургічного відділення Охматдита, де хлопчика прооперували, але за тиждень новоутворення з'явилось знову. Після повного обстеження Сашка перевели до відділення онкогематології та поставили діагноз – анапластична великоклітинна лімфома. Тут він пройшов курс хіміотерапії та вже в березні повернувся додому. В серпні під час планового обстеження, було виявлено ранній рецидив, Сашку довелося залишитись у клініці. Провели ще одну операцію, але стан хлопчика не покращувався.

Було прийнято рішення про необхідність аутотрансплантації. С 27 жовтня почали блок хіміотерапії, для якої потрібен препарат Адцетрис (ціна одного флакону - 61 000,36 грн.). Наступне введення планується через 2 тижні, а для повного курсу потрібно 4-6 флаконів. Зараз діє акція: купуючи 2 флакони, 3-й – у подарунок. Загалом треба зібрати 244 тис. грн.

Половину суми вже зібрано завдяки допомозі волонтерів та побратимів батька Сашка. Тато хлопчика – кадровий офіцер, з перших днів війни чоловік на передовій, зараз йому вдалося приїхати до Києва, щоб підтримати сина та дружину.  А в Сумах залишились ще бабуся та семимісячна сестричка Сашка. 

Хлопчик мріє повернутися додому, продовжити заняття у секції карате, ходити до школи, але попереду у нього ще тривале лікування.

Якщо ви можете стати донором для Сашка (група крові (III) Rh (+)) – телефонуйте Ользі, мамі хлопчика.

Батьки Сашка з надією звертаються за допомогою до усіх небайдужих!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Боєць АТО терміново потребує допомоги
Боєць АТО терміново потребує допомоги

Картка ПриватБанку: 4731 2191 0057 7885 Шеврін Володимир Семенович

Підполковнику Нацгвардії потрібна допомога
Підполковнику Нацгвардії потрібна допомога

Картка ПриватБанку: 4731 2191 0648 8426Давиденко Дмитро Андрійович

Маленька Ніколь потребує термінової допомоги
Маленька Ніколь потребує термінової допомоги

Картка ПриватБанку: 5168 7555 1540 8371 Кирик Анна Василівна