Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Одинак

Поширити в соціальних мережах:

Одеса – не лише "перлина біля моря". Одеса – ще й перлина кримінального світу, адже статус припортового міста робить її контрабандні можливості майже безмежними. Між босами мафії і продажними копами точиться справжня війна за владу над Одесою кримінальною.

Гліб Мечников – керівник карного розшуку Одеси оголошує війну кожному, хто спробує занурити звичайних одеситів у кримінальні битви. У цій війні він часто опиняється сам-на-сам і з бандитами, і з законом. Мечников сам встановлює правила і сам вирішує, кого карати, а кого милувати. Його філософія балансує на межі добра і зла. Він живе за принципом: "Закон – це я. Це моє місто і мої бандити". Гліб Мечников – жорсткий, розумний, принциповий та вольовий оперативник, що звик "контролювати місто" й вирішувати всі проблеми сам.

Єдина людина, поруч з якою Гліб Мечников може бути душевним і людяним, - шістнадцятирічна донька Христина, котру він також виховує сам. Відносини батька й доньки дуже складні. Христина не розуміє, наскільки вона важлива для батька. Вона – його єдине вразливе місце.

Музику до нового серіалу написав композитор Сергій Вусик, текст пісні "Одинак" – лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя.


Жанр: кримінальний детектив

Країна, рік: Україна, 2016

Виробництво: КИЇВТЕЛЕФІЛЬМ

Автор ідеї: Опалєв Валентин

Режисер: Віктор Конісевич

Композитор: Сергій Вусик

У ролях: Олексій Горбунов, Ванда Конісевич, Ірина Єфремова, Андрій Стоянов, Миколай Боклан, Аліса Тункевич, Ольга Сумська, Сергій Кучера, Андрій Ісаєнко

Останні епізоди
Всі випуски на 1+1 video

Проекти

Всі проекти
Загублений світ
Касл
з 23 травня
21
30
Касл
Опер за викликом
Кістки
Гвардія
Ментівські війни. Київ