Польські фермери і російська пропаганда: москва використала загальноєвропейські страйки для підсилення антиукраїнської позиції

Обережно! Фейк
Польські фермери і російська пропаганда: москва використала загальноєвропейські страйки для підсилення антиукраїнської позиції
Поширити в соціальних мережах:

Хто стоїть на чолі антиукраїнської кампанії в Польщі?..

Останнім часом по всій Європі масово проходять протести фермерів. Цей загальноєвропейський страйк аграріїв спричинений внутрішньою регуляторною політикою Європейського Союзу, але росія не зґавила можливості використати це на свою користь. Наприклад, показовим є інцидент з розсипаним українським зерном. Це зробили кілька провокаторів, аби заплямувати усіх польських страйкарів і посварити народи Польщі та України.

На чолі цієї пропагандистської хвилі стоїть Рафал Меклер, лідер політичного руху «Конфедерація», який виступає за ультраправі погляди і підтримує проросійську позицію. Він є співучасником кремлівської пропаганди.

«Конфедерація - це євроскептична коаліція, утворена перед виборами до Європарламенту 19го року. Так би мовити, така ідеологічна солянка, де варяться різні погляди щодо внутрішнього устрою Польщі та її зовнішньої політики. Однак є тема, яка їх об'єднує – це антиукраїнська позиція. – каже експертка Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Вікторія Мерлич. - Конфедерати - це рупор російської пропаганди та антиукраїнських настроїв у Польщі. Одна з ключових вимог конфедератів – скасувати всі програми держпідтримки для українців у Польщі».

Більше подробиць дивись у проєкті «Обережно! Фейк» просто зараз: 

Дивись прем’єрні випуски проєкту «Обережно! Фейк» в ефірі 2+2 щопонеділка о 18:00!

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше