ЗСУ сильно пошкодили ще один корабель рашистів: це нове російське судно

ЗСУ сильно пошкодили ще один корабель рашистів: це нове російське судно
Поширити в соціальних мережах:

Зміїний перетворюється на «Чорнобаївку» для ВМФ росії…

Днями українські військові повідомили, що підбили чергове судно противника біля острова Зміїний. Ним виявився найновіший корабель рашистів «Всеволод Бобров», введений в експлуатацію лише минулого року. Судно було пошкоджено, але не потоплене, що підтверджує портал «Крим.Реалії». 14 травня його помітили, коли він входив до бухти Севастополя, ймовірно, для подальшого ремонту.

«Це найновіший корабель допоміжного флоту, який визначає змінену концепцію використання. Тобто, окрім того, що це судно доставки різних матеріальних засобів та техніки, воно ще має й досить потужну енергетичну установку, яка дозволяє здійснювати буксирування кораблів – аж до авіаносців», – розповідає військовий експерт Сергій Грабський.

Втрата такого корабля забезпечення, як «Всеволод Бобров», дуже болюча для ВМФ росії. Згідно з розвідданими, він виконував відразу два важливі для окупантів завдання. По-перше, постачав на захоплений ними острів Зміїний особовий склад, різну техніку та нові системи ППО замість знищених українськими військовими, а також боєприпаси до них.

По-друге, корабель мав ще одне найважливіше завдання: провести певні підводні роботи з підняття озброєнь, а можливо й документів, із затопленого крейсера «Москва». Про це докладніше – дивіться у сюжеті прямо зараз:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Кіно-міфи та реальність: чому сцени з дефібриляторами не відповідають реальності?
Історія Альберта Стівенса: найрадіоактивніша людина в історії, яка дивом вижила і прожила 79 років
Чудовисько з Антарктичних вод: істота, завбільшки з вантажівку, яку виловили рибалки – Кракен з легенд?
Життя в Північній Кореї: міфи російської пропаганди і правда про тортури, голод та експерименти над людьми
В Тихому океані, на глибині 4500 метрів, знайшли понад 100 нових видів раніше невідомих науці тварин
Читати більше