Застосунок Revolut для переказу та обміну грошей стає доступним для українців в ЄС

Застосунок Revolut для переказу та обміну грошей стає доступним для українців в ЄС
Поширити в соціальних мережах:

Ті, хто виїхав за кордон отримають віртуальну банківську картку…

Британська фінансова технологічна компанія, що пропонує банківські послуги, повідомила, що застосунок Revolut стає доступним для українців в ЄС. Тобто ті, хто виїхав за кордон отримають віртуальну банківську картку, якою легко користуватися будь-де у світі.  Можна платити з картки в локальній валюті країни, де ви перебуваєте, або знімати необхідну готівку. Це дуже зручно через низькі відсотки на конвертацію валюти. Також будуть доступні й інші функції: миттєві перекази грошей між картками, аналітика витрат, перекази грошей за кордон.

«Компанія спростила багато вимог, необхідних для створення облікового запису, а також відмовилася від низки комісій за обмін валюти та поповнення рахунку. І надала можливість отримати доступ до своїх грошей, зв'язавши програму з українським банківським рахунком», - розповів Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Друзі та родичі, які вже перебувають у Європі, також зможуть швидко та безпечно переказати гроші. Для відкриття рахунку електронних грошей в ЄС зазвичай потрібне підтвердження права на проживання у Європі. Компанія спростила цю вимогу, щоб якомога більше українців могли створити обліковий запис для доступу до своїх коштів.

«У зв’язку з тим, що війна в Україні вже перемістила понад два мільйони людей, ми відчували, що необхідно допомогти тим, хто найбільше постраждав, надаючи послугу, яка дає їм легкий та швидкий доступ до своїх грошей. – прокоментував співзасновник і технічний директор Revolut Влад Яценко – Банківські перекази часто повільні та дорогі, тому ми сподіваємося, що ця ініціатива Revolut надасть простішу альтернативу. Я надзвичайно пишаюся тим, що є частиною британського фінтеху, який може швидко допомогти українському народу у скрутний час».

Слава Україні!

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Історія демократії козаків на півдні України: що здивувало французів, коли вони вперше відвідали Великий Луг?
Нові фейки про Україну від пропаганди рф – пересувні біолабораторії та експерименти над полоненими росіянами
«Без путіна буде гірше»: чому молодь росії, яка не пам’ятає важких 90-х, вірить у цю пропаганду кремля?
В теракотовій армії першого імператора Китаю знайшли недоторкану камеру з 16-тонною труною: кому вона належить?
Історія без компромісів: як росіяни намагались змусити відомого дослідника з Херсону переписати історію міста
Читати більше